na okraji obce, ocenia rodiny s deťmi

Dom Marína ponúka svojím návštevníkom ubytovanie počas celého roka. Je situovaný v známej turistickej lokalite na Liptove v obci Liptovská Sielnica. Ubytovanie v Dome Marína je vhodné pre rodiny s deťmi, páriky ale i skupinky turistov a priateľov.

Kapacita Domu Marína je celkom 16 pevných lôžok. Izby sú 4 štvorlôžkové. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu a WC) a dve z izieb disponujú aj televízorom. Vo veľkej spoločenskej miestnosti (35 m2) je hosťom k dispozícii televízor, satelit, krbová pec, jedálenské stoly a plne vybavená kuchyňa so sklo-keramickým sporákom, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom, umývačkou riadu a príslušným kuchynským inventárom. Hosťom dobre padne aj príjemné posedenie na dvoch priestranných terasách. V objekte sa nachádza aj Wifi pripojenie na internet.

Na veľkom dvore si môžete zahrať futbal, volejbal, bedminton a podobne. K vybaveniu objektu patrí aj stôl na stolný tenis, záhradný gril a altánok s možnosťou hrania šípok.

Deti si môžu zašantiť na trampolíne, hojdačkách a šmýkačke. Vaše autá si môžete zaparkovať hneď pri dome. Fajčenie v Dome Marína nie je dovolené.