Elegantná novopostavená chata na samote!

Chata Zuzana predstavuje novopostavenú chatu, ktorá je situovaná na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v rekreačno-chatovej oblasti Podsuchá, vzdialenej približne 11 km od Ružomberka. Jedinečná poloha chaty v tichom prostredí na samote, v obklopení lesa a lúk, Vám zabezpečí počas celého Vášho pobytu dokonalé súkromie a pokoj. Zároveň poskytuje celoročne bohaté možnosti cyklistiky, pešej a horskej turistiky po vyznačených turistických trasách a cyklotrasách krásnou okolitou prírodou.

Načerpať nové sily môžete aj pri návšteve neďalekého termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová, ktoré je vzdialené 20 km od chaty, alebo blízkej pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Vlkolínec. V zimnom období môžete v blízkom okolí chaty využívať rozsiahle bežecké trate. Na svoje si tu prídu aj milovníci zjazdového lyžovania či skialpinizmu, a to na svahoch neďalekého lyžiarskeho strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej samostatnej rekreačnej Chate Zuzana, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 9 až 11 osôb. Vďaka svojmu komfortnému vybaveniu predstavuje chata výbornú voľbu pre ubytovanie väčšej rodiny s deťmi, skupinu dobrých známych či spriatelených rodín.

Na prízemí objektu sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a pohodlným rozkladacím gaučom, využiteľným pre prespanie dvoch osôb. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s jedálenskou časťou s posedením a plne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať elektrický sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia objektu je rovnako samostatná toaleta s umývadlom. Poschodie chaty je tvorené spálňovou časťou. Pripravené sú tu pre Vás tri 3-lôžkové spálne, pričom z dvoch z nich je možné vystúpiť na balkón. Jedna zo spální je vybavená detskou postieľkou, čo určite ocenia rodiny s malými deťmi. K dispozícii je Vám tu taktiež chodba s možnosťou posedenia a východom na ďalší balkón s vonkajším posedením, ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a druhou toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku chaty. Využívať tu môžete prenosný gril, ohnisko či kotlík na prípravu chutného gulášu. Vaše ratolesti tu majú dostatočný priestor pre svoje hry. K dispozícii je im aj preliezka, šmýkačka, pieskovisko, hojdačka či trampolína. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate.

Veríme, že u nás prežijete skvelú dovolenku v kruhu Vašej rodiny a priateľov, srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.