Loading

Ubytovanie Ski Land Stará Myjava

(30 objektov v okolí 25 km)
Ski Land Stará Myjava

Ski Land Stará Myjava

Stará Myjava

Slovensko – české pohraničie vyniká v tom, že tu takmer vždy nájdete dostatok snehu. Tunajšie hory nie sú najvyššie, no aj tak ponúkajú skvelé podmienky pre výbornú lyžovačku. V oblasti nájdete viaceré možnosti ako stráviť zimnú dovolenku na lyžiach. Jedna z nich sa ponúka v Starej Myjave.

Stará Myjava sa nachádza niekoľko kilometrov od mesta Myjava. Nájdete ju západne od Nového Mesta nad Váhom. Celé lyžiarske stredisko sa rozprestiera v pohorí Biele Karpaty a je z neho krásny výhľad na Myjavu, Starú Turú a aj na časť Českej republiky.

Lyžiarsky areál leží v rozmedzí nadmorskej výšky 460 až 550 metrov nad morom. Ako môžete vidieť, prevýšenie tratí je len 90 metrov, z čoho sa odvíja charakter strediska. Je ako stvorené pre menej náročných lyžiarov alebo tých, ktorí sa chcú naučiť lyžovať. Rovnako si tu na svoje prídu milovníci pokoja, pričom ide o skvelý tip ako si ozvláštniť zimnú turistiku v Bielych Karpatoch. Malé a pokojné lyžiarske stredisko, ktoré Vás hneď po príchode upúta svojou domáckou atmosférou. Po pár dňoch sa už budete poznať takmer s každým.

Celková dĺžka všetkých zjazdoviek v lyžiarskom stredisku Ski Land Stará Myjava je 1,1 km. Nie je to veľa, no zalyžujete si na pravidelne a kvalitne upravených zjazdovkách za výnimočné ceny. O tieto zjazdovky sa starajú až 3 vleky, ktoré majú prepravnú kapacitu takmer 2000 lyžiarov za hodinu. Práve vďaka tejto hodnote sa nebudete musieť obávať žiadnych radov na vleky. Budete lyžovať do zbláznenia a nalyžujete možno aj viac kilometrov, ako by tomu bolo v známejších a väčších lyžiarskych strediskách.

Nachádzajú sa tu dve ľahkéjedna stredne náročná zjazdovka. V Starej Myjave si preto prídu na svoje hlavne rodiny s deťmi a nenároční lyžiari, ktorí nechcú minúť na lyžovačku veľa peňazí.

Lyžiarske stredisko je celé vybavené systémom umelého zasnežovania. Vďaka nemu je aj počas na sneh chudobnejšej zime lyžovačka v plnom prúde. Pre nenásytných lyžiarov tu je možnosť večerného lyžovania. Lyžovačka počas tmy za umelého osvetlenia má jednoznačne svoje čaro. Kto neskúsil, nech to čím skôr zmení.

Z ostatných doplnkových služieb strediska sú samozrejmosťou bufety s rôznymi pochúťkami, ktoré Vám dodajú silu na zvyšok lyžovačky. K Vašim službám je aj požičovňa lyžiarskeho výstroja. V prípade problémov máte priamo na svahu taktiež lyžiarsky servis, rovnako aj bežecké trate.

Stará Myjava je obcou v prekrásnom prostredí, kde sa budete cítiť jedinečne. Priamo v obci nájdete ubytovanie v príjemných privátoch a apartmánoch, ak by to nestačilo, môžete sa ubytovať v širšom okolí. Myjava alebo Stará Turá ponúkajú dostatok moderných penziónov či hotelov pre náročnejších. Záleží len na tom, koľko chcete počasť Vašej dovolenky minúť a čo Vám vyhovuje viac.

... zobraziť viac

Chata Kolečko

1,0 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, v rekreačnej o...
Chata priamo pri lese, priehrade a vleku

Chata Adam

1,4 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, v rekreačnej o...
Chata s krbom v krásnom prostredí

U Hučku

2,1 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, na okraji obce...
Pri dlhšom pobyte ako 3 dni veľké zľavy!

Ubytovanie v súkromí Samuel

3,6 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, na okraji obce...
Novozrekonštruovaný rodinný dom pri lese

Ubytovanie Na mlyne

4,8 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, v obci / v meste
Štýlové apartmánové ubytovanie!

Chalupa Stará Myjava

4,8 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Myjava, na okraji obce...
Pekná chalupa v tichom prostredí

Turistická ubytovňa Nová Lhota

5,0 km od Ski Land Stará Myjava, Nová Lhota, v obci / v meste

Chata Eva

7,7 km od Ski Land Stará Myjava, Stará Turá, v rekreačnej obl...
Na okraji lesa v krásnom prostredí

Chalupa Bzince pod Javorinou

10,1 km od Ski Land Stará Myjava, Bzince pod Javorinou, v rek...
Rodinná chalúpka v prírode pre každého..

Chata 4925

11,3 km od Ski Land Stará Myjava, Vrbovce, na samote, pri les...
Chata s bazénom a kamenným krbom!
1 - 30 / 30