Moderná, štýlovo a pekne zariadená chata

Ak máte radi príjemné prostredie v kombinácii s nadštandardným vybavením chaty, pozývame Vás do Rekreačnej chaty Kunov. Kompletne zrekonštruovaná chata sa nachádza v rekreačnej oblasti Kunov, priamo nad plážou, necelých 5 km od mesta Senica.

V blízkosti chaty môžete aktívne stráviť svoj čas na zrekonštruovaných detských ihriskách, multifunkčnom ihrisku s možnosťou hier minigolfu, futbalu, prípadne sa zabaviť na pláži s volejbalovým ihriskom alebo korčuľovaním po cyklochodníku. Odporúčame tiež zapožičať si vodné bicykle na Kunovskej priehrade. Po aktivitách dobre padne občerstvenie v bufete vedľa chaty, prípadne pizza v miestnej pizzerii. Nechýba ani agroturistika pri priehrade na Salaši s celoročnou prevádzkou. Zaplávať si môžete v bazénoch novej plavárne v Senici alebo v Kúpeľoch v Smrdákoch. Históriu spoznáte na Hrade Branč či Kaštieli v Sobotišti. Zima ponúka možnosti na nenáročnú turistiku i lyžovanie v Lyžiarskom stredisku Bradlo alebo Ski areál Vrbovce - Bobová.

Prenajať si Rekreačnú chatu Kunov môžete počas celého roka. Chata je dvojpodlažná s kapacitou pre 29 hostí a prenajíma sa buď ako celok, po podlažiach alebo aj jednotlivcom.

• Na prízemí chaty môžete na trávenie spoločných chvíľ využívať dve spoločenské miestnosti s krbom, televízorom, gaučovým sedením, biliardom a šípkami. Odtiaľto sa dá vyjsť na terasu s posedením. Pre prípravu chutných jedál využijete komfortne zariadenú kuchyňu, kde nechýba ani jedálenské sedenie pre 12 hostí. Pokojný spánok zaručuje 5 izieb, z nich štyri sú 3-lôžkové a jedna je 5-lôžková. Každá izba disponuje televízorom, umývadlom a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii sú tu tiež dve kúpeľne so sprchovacím kútom, pánske a dámske toalety.

• Poschodie chaty je tvorené taktiež terasou s vonkajším posedením a záhradnou hojdačkou. Chutné pokrmy si s ľahkosťou pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni. Pripravili sme tu pre Vás 4 izby - dve sú 2-lôžkové a dve 4-lôžkové. Každá izba má okrem príslušného počtu lôžok televízor, rýchlovarnú kanvicu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, väčšie navyše vlastnú chladničku.

V celom objekte je výborné pokrytie bezplatným WiFi pripojením na internet, čo Vám zaistí neustály prístup k informáciám. Ak sa však radšej rozprávate, pokojne si upečte špekáčiky na ohnisku alebo záhradnom krbe. Parkovanie Vašich áut je pod dohľadom kamier na vlastnom parkovisku priamo pri chate. Pobyt so psíkom je možný v prípade malých plemien. Vieme Vám zabezpečiť hosťovské lístky na rybolov.

Už teraz sa tešíte na dovolenku plnú zážitkov? Tak neváhajte, zbaľte si svoje prezuvky (chatu udržiavame v čistote) a príďte si oddýchnuť do Rekreačnej chaty Kunov. V prípade, ak sa nám nedovoláte, stačí poslať sms a my Vám zavoláme naspäť. Tešíme sa na Vás!