Chata s bazénom a kamenným krbom!

Pozývame Vás do chaty, ktorá je situovaná v pokojnom a tichom prostredí obce Vrbovce, v časti Štefanová, v okrese Myjava, v oblasti Bielych Karpát.

Pokojné okolie chaty poskytuje priestor na oddych, turistiku, cykloturitiku, hubárčenie či zber lesných plodov. Odporúčame Vám výlet na Vyhliadkové veže Poľana a Hrajky, odkiaľ sa Vám naskytne panoramatický výhľad na krásu okolitej prírody. V letných mesiacoch sa môžete ísť príjemne osviežiť na Vodnú nádrž Brestovec alebo Kúpalisko Myjava. Na milovníkov zimných športov čakajú svahy lyžiarskych stredísk Ski Land Stará Myjava a Ski areál Vrbovce.

Našim hosťom poskytujeme možnosť celoročného ubytovania v chate s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Rekreanti majú k dispozícii spoločenskú izbu s posedením, rádiom a televízorom so satelitným príjmom. Skvelé jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Pokojný spánok Vám zabezpečí na prízemí 2-lôžková s manželskou posteľou a 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Na poschodí chaty sú umiestnené dva apartmány - jeden 6-lôžkový s dvoma manželskými posteľami a dvoma samostatnými lôžkami a jeden 8-lôžkový so dvoma manželskými posteľami a štyrmi samostatnými lôžkami. Apartmány sú dovybavené navyše balkónom s výhľadom na okolie. Každá spálňa aj apartmány navyše disponujú vlastnou plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri chaty je pre Vás pripravený altánok so vstavaným kamenným krbom na prípravu rôznych špecialít a vonkajšie posedenie na trávenie voľných chvíľ s priateľmi či rodinou. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v oplotenom dvore objektu. K chate vedie asfaltová prístupová cesta. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť počas letnej sezóny aj bazén s priemerom 4 m. Okolie chaty dotvára ovocno kvetinová záhrada. Príďte si k nám oddýchnuť a zrelaxovať sa. Tešíme sa na Vašu návštevu.