Loading

Ubytovanie Ski Krahule

(92 objektov v okolí 25 km)
Ski Krahule

Ski Krahule

Krahule

Každý má rád štipku výnimočnosti, resp. kúsok jedinečnosti. Predsa nikto nechce byť len priemerný, resp. zažiť priemernú lyžovačku. Čo myslíte, aké by to bolo lyžovať v geografickom strede Európy? Presne takú lyžovačku môžete zažiť na vlastnej koži. Stred Európy sa nachádza severne od Kremnice, pri dedinke Krahule. A práve tu sa nachádza lyžiarske stredisko doslova v srdci Európy, Ski Krahule.

Z lyžiarskeho strediska budete mať široké okolie ako na dlani. Nachádza sa na vrchoch v nadmorskej výške okolo 1000 metrov nad morom. Navyše je orientované na južnú stranu, čo znamená, že počas lyžovačky sa budete doslova kúpať v slnečných lúčoch. Nezabudnite preto na opaľovací krém, ostré zimné slniečko vie poriadne pripáliť. Aby toho nebolo málo, Krahule si pre Vás pripravili výhľad ako pre bohov. Celá Žiarska kotlina ako aj Štiavnické vrchy budú priamo pred Vami.

Dosť bolo opisu prekrásneho okolia, vrhnime sa na to hlavné, zjazdovky. Tie sú určené predovšetkým stredne pokročilýmmenej náročným lyžiarom. Najnáročnejšie zjazdovky tu nenájdete, nie je však nad pohodovú lyžovačku. Nájdete tu malý krátky vlek pre najmenších, 4 klasické vlekysedačkovú lanovku, vďaka ktorej zabudnete na dlhé rady. Pripravte sa na poriadne široké zjazdovky, ktorých šírka dosahuje až 200 metrov. Nemusíte sa tak báť tlačenice alebo toho, že do niekoho vrazíte. Miesta má každý dosť.

Najdlhšia zo zjazdoviek má dĺžku približne 1 km a celková dĺžka všetkých tratí je okolo 3 kilometrov. Ski Krahule nepatria medzi najväčšie strediská, no vďaka veľkému počtu vlekov si zalyžujete viac ako inde. S radami sa stretnete len výnimočne. Samozrejmosťou je systém umelého zasnežovania tých najpopulárnejších zjazdoviek. Navyše sa zjazdovkám dostáva mimoriadnej pozornosti, udržované sú až dvakrát denne. V Krahuliach sa zábava na lyžiach nekončí popoludní. Po skončení lyžovačky si môžete zájsť do bufetu či reštaurácie, pochutnať si na dobrej večeri a potom pokračovať v lyžovaní za umelého osvetlenia. Počas večernej lyžovačky bude zážitok ešte o čosi magickejší.

Z obce Krahule to je len na skok do preslávenej historickej Kremnice. Určite nevynechajte jej návštevu, toto mesto si Vašu pozornosť zaručene zaslúži. Poloha Kremnice je výhodná aj vtedy, ak si nedokážete vybrať zo širokej ponuky rôznych chát, apartmánov a privátov priamo v Krahuliach. Kremnica ponúka ďalšie možnosti ubytovania, napríklad útulné penzióny v historických budovách alebo hotely pre náročnejších. Stačí si len vybrať, na Ski Krahule to ďaleko nebude a nič Vám nebráni zažiť super lyžovačku v srdci Európy.

... zobraziť viac

Modrá chalúpka

2,4 km od Ski Krahule, Kremnické Bane, na okraji obce / mesta...
Víťaž súťaže "Chalupa s naj atmosférou"

Soler Pension

2,4 km od Ski Krahule, Kremnica, na okraji obce / mesta
Len pár minút od historického centra

Chatka Kolibka Kremnica

2,5 km od Ski Krahule, Kremnica, v obci / v meste
Útulná chatka s krbom a posedením

Hotel Centrál

3,2 km od Ski Krahule, Kremnica, v obci / v meste, v centre mesta
Na pešej zóne s reštauráciou a kaviarňou

Horská chata Limba

3,5 km od Ski Krahule, Kremnica, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Školy - LVVK a ŠvP,Športové sústredenia

Chata Skalka

3,6 km od Ski Krahule, Kremnica, v rekreačnej oblasti, v lese
V areáli lyžiar. strediska Skalka aréna!

Chalupa Lúčky

4,7 km od Ski Krahule, Lúčky (okres Žiar nad Hronom), na okra...
Chalupa v tichom prostredí pri lúke

Penzión Horec

5,7 km od Ski Krahule, Králiky, mimo obce / mesta, pri vleku
Priamo na svahu zjazdovky, so saunou...

Chata Borinka

5,9 km od Ski Krahule, Králiky, v rekreačnej oblasti, pri les...
V krásnom a tichom lesnom prostredí

Chata na Králikoch

6,5 km od Ski Krahule, Králiky, mimo obce / mesta, v lese
Príjemná chata v pokojnom prostredí lesa