Chaty v tichom prostredí a v zátiší lesa

Naše tri Chaty Fatra 1, Fatra 2, Fatra 3 sú situované v tichom prostredí, na lúke uprostred lesa, neďaleko dedinky Čremošné, ktorá sa nachádza v okrese Turčianske Teplice.

V blízkom okolí si dokonalé voľné chvíle vychutnáte pobytom v Spa & Aquaparku Turčianske Teplice alebo v Termálnom kúpalisku Vieska, ktoré sa nachádza taktiež v Turčianskych Tepliciach. Pekná je tiež prechádzka mestom, návšteva miestnych kúpeľov ako aj výlet na Blatnický hrad. Atraktívnou je rovnako horská cyklistika a turistika do neďalekých dolín a pohorí v Národnom parku Veľká Fatra. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski TMG Remata, Dolný Harmanec alebo zájdete až do obľúbeného lyžiarskeho strediska Snow Park Donovaly.

Chaty sú k dispozícii počas celého roka a disponujú celkovou kapacitou pre 58 osôb, z toho sa nachádza 28 lôžok v Chate Fatra 1, 10 lôžok v Chate Fatra 2 a 20 lôžok v Chate Fatra 3.

Chata Fatra 1 je kapacitne prispôsobená pre pobyt 28 osôb. Pre hostí je tu pripravená spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a USB pripojením. Zabavíte sa tu tiež hrou na stolnom futbale a elektronických šípkach. Na prípravu jedál Vám poslúži kompletné zariadenie v kuchyni, ktorá navyše disponuje dvoma chladničkami s mrazničkou. Príjemne si oddýchnete v piatich 2-lôžkových spálňach, štyroch 3-lôžkových spálňach (jedna je navyše dovybavená balkónom) a jednej 6-lôžkovej spálni. Súčasťou chaty sú zároveň tri kúpeľne zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou. Spoločné chvíle strávite aj v altánku s posedením, kde využijete gril, kotlík a ohnisko.

Chata Fatra 2 disponuje kapacitou pre 10 osôb. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s gaučom, krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a USB pripojením. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením. V tejto chate sme pre Vás pripravili tri 2-lôžkové spálne, z toho jednu s balkónom, a jednu 4-lôžkovú spálňu. Samozrejmosťou chaty je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta. Pre hostí chaty je k dispozícii altánok s vonkajším posedením, kde si môžu grilovať, variť kotlíkový guláš alebo opekať na ohni.

Chata Fatra 3 je vhodná pre pobyt 20 osôb. Pripravená je tu pre Vás spoločenská miestnosť s krbom, gaučom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, USB pripojením a detským kútikom s hračkami. So spoločenskej miestnosti vedie vstup na zastrešenú terasu. V suterénnej časti chaty si zahráte stolný tenis, stolný futbal a elektronické šípky. Rovnako je aj v tejto chate k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa s dvomi chladničkami, z toho jedna s mrazničkou. Pre pokojný spánok využijete dve 1-lôžkové spálne, päť 2-lôžkových spální (dve z toho s balkónom) a dve 4-lôžkové spálne. Súčasťou chaty sú aj dve kúpeľne zakaždým so sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta. V exteriéri si posedíte v altánku, ugrilujete špeciality na grile, opečiete slaninku na ohni alebo uvaríte kotlíkový guláš. Pre maximálny komfort z pobytu sme pre Vás pripravili v tejto chate navyše saunu (za poplatok).

Detičky sa zabavia na spoločnom detskom ihrisku a veľkej lúke. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chatách na voľnom priestranstve. Tak teda príďte stráviť Vaše voľné chvíle do niektorej z našich chát, veríme, že sa tu budete cítiť príjemne a vrátite sa zas. Tešíme sa na Vás!