Ubytovanie pre dvojice, trojice, rodiny

Apartmánový dom je situovaný v strede obce Králiky, v tesnej blízkosti obchodu s potravinami a zastávky autobusovej linky. Lyžiarske stredisko Ski Králiky je od apartmánov vzdialené približne 2 km. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch apartmánoch a dvoch štúdiách s celkovou kapacitou 20 osôb.

Apartmán je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 6 osôb. Tvorí ho samostatná dvojlôžková spálňa s možnosťou dvoch prísteliek a kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou s krbom a posedením na rozťahovacom gauči (vhodnom pre prespanie dvoch osôb). Samozrejmosťou každého apartmánu je televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastná samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Štúdio je určené pre ubytovanie 4 osôb. Obsahuje kuchyňu spojenú s obývacou časťou s krbom a spálňou s dvomi pevnými lôžkami (s možnosťou využitia dvoch prísteliek na rozkladacom gauči). K výbave štúdií patrí rovnako televízor so satelitom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Ubytovaní hostia môžu v objekte využívať lyžiareň ako aj príjemné záhradné posedenie s možnosťou grilovania a varenia chutného guľášu.