LETO s rodinou a priateľmi, kľud,čisto.

Útulné, komfortné, nadštandardne vybavené, čisté a udržiavané chaty s herňou - spoločenskou miestnosťou, vhodné pre náročných klientov, ktorí ocenia kvalitu, súkromie a pohodu. Chaty sa nachádzajú vo veľmi peknom, zdravom a tichom prostredí Národného parku Veľká Fatra, na okraji dediny Čremošné, vzdialenej len 5 km od Aquaparku a kúpeľov Turčianske Teplice.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v troch chatách s celkovou kapacitou 26 lôžok. Chaty sú vhodné pre pobyty rodín s deťmi ako aj organizovanie firemných akcií, rodinných stretnutí alebo osláv a životných jubileí. K dispozícii sú Vám chaty v tomto rozložení:
- Chata č. 21 s kapacitou pre 10 osôb, so štyrmi 2-lôžkovými spálňami a dvomi prístelkami,
- Chata č. 23 s kapacitou pre 10 osôb, s dvomi 2-lôžkovými spálňami, jednou 2-lôžkovou spálňou s prístelkou a jednou 3-lôžkovou spálňou,
- Chata č. 157 s kapacitou pre 6 osôb, s dvomi 3-lôžkovými spálňami.

Chata č.21 je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 osôb. K dispozícii sú Vám v nej 4 spálne, 3 kúpeľne s WC, jedno samostatné WC, spoločenská hala s krbom a kuchyňou ako aj hobby miestnosť s biliardom, pingpongom, elektrickými šipkami a detskými kolkami (všetko zadarmo). Kuchyňa chaty je kompletne vybavená. Na prípravu vlastnej stravy v nej môžete využívať elektrickú štvorplatničku, elektrickú rúru, umývačku riadu, mikrovlnku, chladničku, elektrickú kanvicu, kávovar, ponorný mixér a elektrický šľahač. Vo výbave chaty nechýba ani žehlička, fén, 3 televízory, satelit, rádio s CD, drevo do krbu a úschovňa na bicykle. Ostatné dve chaty sú obdobne vybavené ako Chata č. 21, pre bližšie informácie kontaktujte priamo majiteľa.

V záhradnej časti je pre Vás pripravený altánok s vonkajším posedením, kde si môžete pochutnávať na rôznych grilovaných špecialitách ako aj chutnom guláši či fazuľovici. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na detskom ihrisku s pieskoviskom a hojdačkou. Autá zaparkujte priamo pri ubytovaní.

Blízke okolie chaty ponúka našim hosťom dostatočné možnosti aktívneho oddychu, turistiky a cyklistiky. Navštíviť môžete Turčianske Teplice (5 km), Martin (30 km), Banskú Bystricu (30 km), Kremnicu (31 km), Bojnice (40 km), Vlkolínec (55 km) a Banskú Štiavnicu (60 km). Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj prehliadkou Harmaneckej jaskyne (14 km), hradu Strečno (49 km) či Oravského hradu (60 km). Ďaleko to nebudete mať ani do Gaderskej doliny (15 km) a Španej doliny (28 km). V zimnom období si budete môcť vybrať hneď z viacerých okolitých lyžiarskych stredísk: Krahule (26 km), Valča (28 km), Jasenská dolina (27 km), Skalka pri Kremnici (35 km), Martinské hole a Donovaly (40 km).

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá