Štýlová horská chata uprostred lesa

Horský hotel Bartoška je situovaný v pokojnom a krásnom prostredí, na samote pri lese, v katastri obce Čremošné, na rozhraní Veľkej Fatry a Kremnických hôr.

Hotel je vzdialený len 10 km od známeho a vyhľadávaného Spa Aquaparku v kúpeľnom meste Turčianske Teplice. Odporúčame Vám spraviť si výlety do okolia a to napríklad do Harmaneckej jaskyne, k zrúcanine hradu Blatnica ako aj turistiku v nádhernom prostredí Národného Parku Veľká Fatra. V zime si perfektne zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Dolný Harmanec a Ski TMG Remata.

Ponúkame Vám komfortné celoročne dostupné ubytovanie v hotelových izbách, apartmánoch a chatkách s celkovou kapacitou 85 lôžok. Preferujeme väčšie skupinky hostí.

Veľmi radi Vás ubytujeme vo vkusne zariadených 2-lôžkových, 3-lôžkových až 4-lôžkových izbách a dvoch 2-lôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou každej ubytovacej jednotky je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V ponuke máme pre Vás pripravenú možnosť ubytovania v našich troch zrubových chatkách. Celková kapacita jednej chatky je 6 lôžok v dvoch spálňach. Chatky disponujú spoločenskými miestnosťami s krbom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Priamo v hoteli využijete stravovanie v priestrannej reštaurácii s terasou. Vašu dovolenku Vám spríjemní možnosť zahrať si biliard, oddýchnuť vo vírivke, aktívne zrelaxovať vo fitness centre, na tenisovom kurte s umelým povrchom alebo si zahrať volejbal. Využijete tu tiež služby recepcie, možnosť zapožičania grilu v exteriéri a televízora priamo do izby. Vaše autá si pokojne zaparkujete priamo pred hotelom.

Príďte stráviť Vašu dovolenku do Horského hotela Bartoška a prežite dokonalé chvíle v prekrásnom prostredí. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá