Májové víkendy v historickej Kremnici

Soler Pension je situovaný v príjemnej pokojnej časti na okraji historického mesta Kremnica, nachádzajúceho sa v obklopení nádhernej prírody Kremnických vrchov. Vítané sú u nás tak páry, rodinky s deťmi, milovníci turistiky či histórie ako aj obchodní cestujúci, ktorí si chcú odpočinúť po namáhavej ceste za pracovnými povinnosťami.

Počas Vášho pobytu si tu môžete vychutnávať príjemné prechádzky historickými uličkami centra mesta ako aj spoznávať všetky jeho historické a kultúrne pamiatky. Navštíviť sa rozhodne oplatí známu mincovňu, Kostol sv. Kataríny, Mestský hrad či letné termálne kúpalisko Katarína. V krásnej okolitej prírode si prídu na svoje všetci milovníci turistiky a cyklistiky, ktorým je v okolí k dispozícii množstvo značených turistických chodníkov a cyklotrás. V zimnom období to budete mať veľmi blízko aj na upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski Krahule (5 km) a Ski Skalky (7 km).

Celoročne Vám Soler Pension ponúka príjemné ubytovanie v svojich štyroch útulne zariadených izbách a jednom apartmáne s celkovou kapacitou pre 14 až 16 hostí.

Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových izieb (s možnosťou jednej prístelky), dvoch 3-lôžkových izieb ako aj jedného 4-lôžkového apartmánu, tvoreného dvomi 2-lôžkovými spálňami. Vo výbave všetkých izieb aj apartmánu môžete využívať televízor so satelitným príjmom, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou penziónu je rovnako príjemná raňajková miestnosť, kde servírujeme našim hosťom chutné raňajky. Príjemne posedieť v kruhu priateľov či rodiny si môžete aj v krbovej miestnosti. Počas Vášho pobytu Vám zaistíme taktiež úschovu bicyklov alebo inej športovej výbavy. Po dohode Vám radi pomôžeme aj s plánovaním výletov do okolia alebo s prepravou z/na vlakovú a autobusovú stanicu. Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne na uzamknutom parkovisku penziónu.

Veríme, že si našimi službami a prístupom získame Vašu dôveru a radi nás pri Vašej návšteve Kremnice opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá