Priamo na svahu zjazdovky, so saunou...

Hľadáte ideálne miesto na lyžovačku, rodinné stretnutia, teambuildingy, kongresy, skupinové pobyty, školské výlety, detské tábory či školy v prírode? Už ste ho našli - priamo na svahu lyžiarskeho strediska Ski Králiky sa nachádza nadštandardne vybavený Penzión Horec **. Dokonalú lyžovačku, sánkovačku či bežkovanie si tu užijete na neustále upravovaných svahoch a tratiach spomínaného lyžiarskeho strediska. Výborný relax prežijete priamo v penzióne - v saune a kúpacej kadi. Samozrejme, tento región ponúka mnohé aktivity a atrakcie, ktoré prispejú k Vašej vynikajúcej dovolenke.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie pre maximálne 55 hostí, ktorí si môžu vybrať z niektorej izby ako aj apartmánu v Penzióne Horec **. Na výber máte z nasledovných možností ubytovania:

- dvoch 2-lôžkových izieb,
- štyroch 2-lôžkových izieb s možnosťou pridania jednej prístelky do dvoch izieb a dvoch prísteliek do ďalších dvoch izieb,
- troch 3-lôžkových izieb s možnosťou pridania jednej prístelky do dvoch izieb a dvoch prísteliek do jednej izby,
- jednej 4-lôžkovej Rodinnej izby, ktorá je tvorená dvomi 2-lôžkovými spálňami s manželskou posteľou a jednou prístelkou v každej.
- jedného 6-lôžkového apartmánu s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jednou 4-lôžkovou spálňou so samostatnými lôžkami,
- jedného 8-lôžkového mezonetového apartmánu s dvomi 4-lôžkovými spálňami na poschodí, pričom do každej z nich je možné umiestniť navyše dve prístelky.

Každá z izieb ako aj apartmánov disponuje vlastným televízorom so satelitným príjmom a sociálnym zariadením (sprchovacím kútom a toaletou). Nechýba tiež zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet. Na prízemí môžete využívať služby recepcie, reštaurácie s možnosťou celodenného stravovania a baru (slúžiaceho ako spoločenskej miestnosti). K dispozícii je tiež fínska sauna, kúpacia kaďa, kongresová miestnosť s možnosťou zapožičania techniky, gril a ohnisko. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Vozidlá zaparkujete priamo pri Penzióne Horec **. Tak príďte a užívajte si čaro okúzľujúcej prírody Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Tešíme sa na Vás!