Štýlová drevenica Remata.

Drevenica Remata sa nachádza v krásnom tichom prostredí rekreačnej oblasti Remata, v blízkosti kúpeľného mestečka Bojnice.

Skvelá poloha drevenice v obklopení nádhernej prírody Kremnických vrchov a pohoria Vtáčnik poskytuje mnoho možností pre nenáročnú turistiku či príjemné prechádzky po okolí, spojené s hubárčením a zberom liečivých bylín. Náučný chodník Remata - Ráztočno Vás prevedie rekreačným strediskom Remata cez Sklenianske lúky a Ráztočnianske lazy. Vyskúšať Vám odporúčame aj lov rýb v okrasných rybníkoch Remata či jazdu na koni v neďalekom jazdeckom klube Navaho. Svoj pobyt si môžete spríjemniť tiež výletmi vláčikom do okolitých miest alebo návštevou zoologickej záhrady a zámku v neďalekých Bojniciach, vzdialených približne 20 km od drevenice. Výborne si oddýchnete aj v blízkom hotelovom wellness centre s vnútornými a vonkajšími bazénmi. V zimnom období si tu určite prídu na svoje všetci milovníci zimných športov v Ski Krahule alebo Králiky. V prípade priaznivých snehových podmienok je možnosť sánkovania sa na kopci oproti drevenice.

Novo zrekonštruovaná Drevenica Remata Vám ponúka štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou pre 10 až 12 hostí. Vďaka svojmu nadštandardnému vybaveniu je drevenica celoročne ideálnou voľbou pre všetky rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov a známych.

Na prízemí drevenice je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, kde môžete využívať televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a rádio, či zahrať si spoločenské hry. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vybavenou keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom ako aj umývačkou riadu. Súčasťou prízemia drevenice je aj jedna z troch útulne zariadených spální, a to 4-lôžková izba s manželskou a poschodovou posteľou. Rodinky s malými deťmi tu ocenia aj detskú postieľku a hračky pre deti. Na prízemí nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a automatickou práčkou, lyžiareň a úschovňa pre bicykle.

Schodiskom sa dostanete na poschodie drevenice, kde sú pre Vás pripravené ďalšie dve spálne. Využívať tu môžete jednu 2-lôžkovú izbu s možnosťou využitia dvoch prísteliek ako aj jednu 4-lôžkovú izbu, vybavenú manželskou posteľou a dvomi prístelkami. Pri týchto izbách je Vám k dispozícii ešte ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch celej drevenice je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Načerpať novú energiu s rodinou a priateľmi môžete taktiež pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku s grilom a vonkajším krbom. Pre varenie kotlíkového gulášu je Vám tu k dispozícii šporák na drevo. Bezpečné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri drevenici.

Príďte si vychutnať dovolenku či víkendový pobyt v štýlovej drevenici s nádychom minulosti a zabudnúť na zhon bežných dní. Tešíme sa na Vašu návštevu!