Loading

Ubytovanie PARK SNOW Donovaly

(225 objektov v okolí 25 km)
PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

Donovaly

Pri hľadaní lyžiarskeho strediska pre začiatočníkov ste sa zaiste stretli s jedným veľkým problémom. Buď sú takéto strediská príliš malé, majú málo ľahkých zjazdoviek alebo sú priveľmi frekventované. Dnes Vám predstavíme jedno z najznámejších na celom Slovensku zamerané predovšetkým na začínajúcich lyžiarov a rodiny s deťmi. Vitajte v PARK SNOW na Donovaloch!

Donovaly ponúkajú vynikajúce snehové podmienky, krásne výhľady, kvalitné službymnožstvo zjazdoviek hlavne pre začiatočníkov. Kde ich nájdete? Ležia priamo na hlavnom ťahu medzi RužomberkomBanskou Bystricou. Jazda rozprávkovou zasneženou krajinou Vás na lyžovačku navnadí ešte skôr, ako na miesto vôbec dorazíte.

Na prvý pohľad Vás zaujme miestna architektúra, ktorá pripomína Alpy. Krásne hotelypenzióny, pomedzi ktoré lyžujú stovky spokojných lyžiarov. A čochvíľa sa k nim pridáte aj Vy. Stredisko sa rozprestiera v nadmorskej výške 915 až 1402 metrov nad morom, vďaka čomu je zaručená dlhá lyžiarska sezóna.

Čo všetko Donovaly ponúkajú? Až 11 km zjazdoviek, 1 sedačkovú lanovku, 1 kombinovanú sedačkovú lanovku s niekoľkými kabínkami a až 14 vlekov. O tom, že je stredisko zamerané na menej skúsených lyžiarov svedčí fakt, že približne tri štvrtiny celého strediska sú modro značené, teda najľahšie zjazdovky.

S deťmi budete tráviť čas na strane južne od cesty, kde sa nachádzajú najmenej náročné trate. Keď zatúžite po niečom strmšom, zjazdovky na severnej strane cesty vedúce z Novej hole sú pre tých náročnejších. Sú značené červenou a nájdete tu dokonca aj 100 metrov dlhý čierny úsek. Kombinovaná lanovka spolu s vlekom na vrchole sa postarajú o krátke rady a Vy si budete môcť dopriať zjazd na najdlhšej zjazdovke v stredisku, merajúcej až 2200 metrov.

Keďže sú Donovaly zamerané na rodiny s deťmi a ľudí, ktorí sa chcú baviť, nájdete tu detský Fun Park, ktorý je najväčší v Strednej Európe. Ponúka slalomové dráhy, rozprávkové postavičky, rôzne prekážky pre najmenších a až 9 posuvných pásov. To všetko pod dohľadom skúsených inštruktorov. Obľúbený je aj Riders Park, kde si užije každý freerider. Skoky, profesionálne prekážky, jednoduché skoky a k tomu príjemná hudba z reproduktorov rozprúdia krv v žilách každého skúseného lyžiara. Po dávke adrenalínu sa upokojíte pri pohodovej nočnej lyžovačke. Alebo na psom záprahu, pri bowlingu. či paraglidingu. Možných aktivít je tu skutočne dosť.

Donovaly ponúkajú nespočetné množstvo voľných lôžok v krásnych hoteloch a príjemných penziónoch priamo uprostred zjazdovky. Nachádzajú sa tu chatky, turistické ubytovne, moderné wellness centrá. Záleží len od Vašich preferencií. Donovaly potešia nielen telo, ale aj ducha.

... zobraziť viac

Apartmán Donovaly, AD Kamzík ***

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
*** Ubytovanie vedľa Donovalkova ***

Apartmán Matej, AD KAMZÍK DONOVALY

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Detská lyžiarska škola pod oknami

Apartmán Ivka Residence Club Donovaly

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji...
Vkusný apartmán na Donovaloch!

Apartmán Sunrise

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Sunrise - moderný apartmán na Donovaloch

Apartment House Kamzík 26 a 27

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Luxusné apartmány na Donovaloch

Apartmán Residence 122

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti, na horách
Komfortné ubytovanie v centre Donovál

Apartmán Residence Bella Donovaly

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Donovaly milujeme všetci v každom veku.

RESIDENCE HOTEL & CLUB

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Horský hotel na Donovaloch

Apartmány Margo Sun - Donovaly

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Priamo pri vlekoch Park Snow Donovaly

Apartmány Raček

0,2 km od PARK SNOW Donovaly, Donovaly, v rekreačnej oblasti,...
Komfortné apartmány pár metrov od vleku