Komfortný apartmán v centre Donovalov!

Apartmán Donovaly sa nachádza priamo v atraktívnej centrálnej časti známeho turisticko-rekreačného strediska Donovaly, len pár minút pešej chôdze od zjazdoviek a lanovky lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Vynikajúca poloha apartmánu so skvelou dostupnosťou na vleky či do reštaurácií a obchodu v kombinácii s vysokým komfortom ubytovania je zárukou jedinečnej dovolenky plnej relaxu, pohody aj aktívneho oddychu.

Počas pobytu tu môžete podnikať rôzne náročné turistické prechádzky či cyklistické túry naprieč prekrásnou prírodou Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. V zimnom období s bohatou snehovou nádielkou si tu prídu na svoje najmä milovníci lyžovania a zimných radovánok. V stredisku je k dispozícii 17 pravidelne upravovaných zjazdoviek, lanovka, tobogánová bobová dráha na snowtubing aj klzisko.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v mezonetovom Apartmáne Donovaly s celkovou kapacitou 7 lôžok vrátane jednej prístelky. Príjemný čas v kruhu rodiny a priateľov môžu hostia tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom, DVD prehrávačom a pohodlnou pohovkou, ktorá je v prípade potreby využiteľná aj ako prístelka pre jednu osobu. Súčasťou apartmánu je taktiež plne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a jedálenským posedením. Vo výbave apartmánu nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Do spálňovej časti apartmánu sa dostanete po kvalitných drevených schodoch, kde sú pre Vás už pripravené pohodlné postele v dvoch spálňach, jednej 2-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej. Po návrate z lyžovačky je Vám k dispozícii vlastná lyžiareň, kde bude Vaša lyžiarska výstroj v maximálnom bezpečí.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a že sa k nám do budúcna budete radi vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu!