Priamo pri vlekoch Park Snow Donovaly

Apartmány Margo Sun - Donovaly predstavujú komfortné ubytovanie v srdci Donovalov, priamo pri vlekoch lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Výborná poloha apartmánov uprostred prekrásnej prírody a v bezprostrednej blízkosti vlekov, lyžiarskej školy a požičovne lyží, je ideálnou východzou pozíciou pre podnikanie množstva turistických prechádzok, horských túr, cykloturistických trás či prežitie skvelej lyžovačky v kruhu priateľov a rodiny. Vyvezte sa lanovkou Telemix na Novú Hoľu a vychutnajte si očarujúce výhľady na Nízke Tatry a Veľkú Fatru. Vyskúšať môžete aj paragliding, bungee, jazdu na bobovej dráhe, lezenie v lanovom centre či na lezeckej stene. Všetky tieto atrakcie sú Vám k dispozícii len 200 metrov od apartmánov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v troch moderne zariadených štúdiách, ktoré sú súčasťou apartmánového domu Kamzík. Ubytovanie v štúdiách je vhodné pre 2 až 4 členné rodiny. Každé štúdio pozostáva z jednej miestnosti, v ktorej môžete využívať pre pohodlné prespanie okrem manželskej postele taktiež dve prístelky. Každé zo štúdií je vybavené rovnako kuchynskou časťou s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, jedálenským kútikom, vlastnou kúpeľňou s toaletou ako aj šatníkom, televízorom a väčším balkónom.

Pre zabezpečenie pohodlia je ubytovaným hosťom v priestoroch apartmánového domu k dispozícii lyžiareň a štýlová reštaurácia s barom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Využívať môžete aj priestory garáže.