Krb, biliard, spoločenské hry

Chalupa Monika sa nachádza v krásnom prostredí Veľkej Fatry, v malej obci Liptovské Revúce. Nájdete ju na okraji obce s možnosťou prechádzok, výletov a túr do okolitej prírody.

Chata má kapacitu 22 lôžok. K dispozícii sú Vám tri dvojlôžkové izby a štyri štvorlôžkové izby. Chata je rozdelená na dve ubytovacie časti.

Časť A má kapacitu 12 lôžok. Skladá sa z troch štvorlôžkových spálni, kompletne zariadenej kuchyne so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Tiež sú tu dve toalety, dve kúpeľne, televízor a satelit.

Časť B ponúka ubytovanie pre 10 osôb. K dispozícii sú tri dvojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa, dve kúpeľne a dve toalety. Kuchyňa má sporák, rúru na pečenie, mikrovlnku, chladničku a varnú kanvicu. Samozrejmosťou je televízor a satelit.

Na prízemí chalupy sme hosťom pripravili veľkú spoločenskú miestnosť s krbom. Zahrať si tu môžete biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky a zacvičíte si aj na posilňovacej veži. Počas dlhých letných večerov sa Vám naskytá možnosť opekať a grilovať na terase. Parkovať môžete priamo pri chalupe. Tešíme sa na Vašu návštevu.