Krásny apartmán v blízkosti lanovky!

Apartmán Dony je situovaný v známej rekreačnej oblasti Donovaly, v okrese Banská Bystrica, priamo pri vleku Telemix.

Skvelá poloha apartmánu Vám ponúka celoročne neobmedzené športové i voľnočasové možnosti. Okolitá príroda Vás zláka na prechádzky prírodou, cykloturistiku, zber lesných húb a plodov. V lete sa zabavíte vo Fun Aréne, tu môžete vyskúšať toboganovú bobovú dráhu, lanové centrum s lezeckou stenou a bungee trampolínu. Na Vaše deti čaká rozprávková dedina Habakuky, Myšiačikov detský park a mestečko Donovalkovo. Milovníci lyžovania a snowboardingu určite ocenia Lyžiarske centrum PARK SNOW Donovaly, kde sa dosýtosti zabavia na upravených zjazdovkách.

Apartmán Dony disponuje s kapacitou pre 8 osôb. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučom, ktorý poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Priamo zo spoločenskej miestnosti prejdete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom, toasterom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou.

Zaslúžený oddych si doprajete v 4-lôžkovej spálni so Smart televízorom so satelitným príjmom, manželskou posteľou, poschodovou posteľou a rozkladacím gaučom, slúžiacim ako prístelka pre dve osoby. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. K apartmánu prislúcha aj balkón s pohodlným ratanovým posedením. V celom objekte je samozrejmosťou bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmán je súčasťou Apartmánového domu Tatran, kde je Vám k dispozícii recepcia, bar a samozrejme reštaurácia s terasou, kde je navyše možnosť objednania si raňajok, večerí alebo polpenzie. Lyže a bicykle bezpečne odložíte v priestore na to určenom. Vaše autá bezplatne zaparkujete pri objekte. Príďte a užite si aktívnu dovolenku v Apartmáne Dony. Tešíme sa na Vašu návštevu.