Útulný rodinný apartmán s externým krbom

Rodinný Apartmán Gader na dlani je situovaný ako prvý dom na okraji obce Blatnica, v okrese mesta Martin. Apartmán sa nachádza priamo pri vstupe do Blatnickej a Gaderskej doliny.

Blatnica je vstupnou bránou do prekrásnej 16 km dlhej Gaderskej doliny v Národnom parku Veľká Fatra. Zaujímavé sú nenáročné prechádzky do doliny ale aj horská turistika s výstupmi na vrchy Tlstá a Ostrá s úžasným výhľadom. Odporúčame Vám tiež prebádať zrúcaniny Blatnického i Znievskeho hradu a navštíviť Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje pri Martine. Počas horúcich dní si zaplávate v Kúpalisku ŠRZ Drienok ako aj v Spa & Aquapark Turčianske Teplice. Zimné obdobie je tu priam stvorené na lyžovačku v lyžiarskych strediskách Jasenská Dolina a Snowland Valčianska dolina.

V našom mezonetovom apartmáne Vás srdečne privítame počas celého roka. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek.

Na prízemí apartmánu sa nachádza kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Mezonetovým schodiskom sa premiestnite na poschodie apartmánu, kde využijete jednu väčšiu 3-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístelkou. Táto spálňa Vám poslúži aj ako spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rádiom. K dispozícii je Vám tu aj druhá 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, vhodná ako detská izba. Súčasťou apartmánu je taktiež veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, dvomi umývadlami a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše voľné chvíle strávite aj na zastrešenej terase, kde si na vstavanom krbe s grilom ugrilujete rôzne špeciality alebo si vychutnáte čerstvý vzduch pri hojdaní sa na záhradnej hojdačke. Pre detičky sme pripravili pieskovisko a rôzne hračky. Parkovať Vaše autá môžete priamo pri ubytovaní. Prežite peknú dovolenku v kruhu najbližších v Apartmáne Gader na dlani a cíťte sa u nás ako doma. Tešíme sa na Vás!