Jedinečná lokalita s nádherným výhľadom

Villa Gloria sa nachádza na Donovaloch a patrí k obľúbeným a rekreačným zariadeniam v tejto oblasti. Nájdete ju v tichej časti Donovál v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych zjazdoviek Záhradište s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Ubytovanie vo Ville Gloria je cenovo nenáročné. Svojim hosťom poskytuje ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s celkovou kapacitou 39 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, LCD televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Niektoré izby disponujú vlastným balkónom. Stravovanie si hostia zabezpečujú individuálne v okolitých reštauráciách. Pri skupinových akciách vieme po dohode zabezpečiť dovoz stravy. K dispozícii je aj spoločenská miestnosť s balkónom, terasou a projektorom.

Pobyt u nás je vhodný na lyžovačku, rodinnú dovolenku ale aj skupinové pobyty, oslavy, teambuilding, školenia, semináre a podobne. V letných mesiacoch môžete využívať záhradné posedenie a ohnisko s možnosťou opekania a grilovania. Villa Gloria má bezproblémový prístup autom a možnosť parkovania tesne pred ubytovacím zariadením.

Dovovaly patri medzi vyhľadávané turistické lokality počas celého roka. Nájdete tu známe lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly, Detský FUN PARK – najväčšia a najlepšie vybavená lyžiarska škola v strednej Európe, FUN Aréna Donovaly s atrakciami ako bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum. V okolí sa Vám ponúkajú možnosti turistiky, prechádzok, cykloturistiky a únikátna rozprávková dedinka Habakúky.