Štýlové apartmány v Hrabove

Harmony AP Resort sa nachádza v známej rekreačnej oblasti Hrabovo na Liptove. Ideálna poloha ubytovania, necelých 150 m od lanovky na Malinô Brdo, Vám zabezpečí skvelú dovolenku s priateľmi, známymi či kolegami z práce.

Poloha resortu predurčuje Vašu dovolenku k rôznym aktivitám. Prírodu spoznáte po cyklistických a turistických trasách okolím. V lete si zaplávate na jazere Hrabovo ako aj v bazénoch známeho slovenského aquaparku Gino Paradise Bešeňová alebo Aqua-Vital Parku Lúčky. Vybrať sa môžete aj do blízkeho Skanzenu Vlkolínec alebo na Likavský hrad - Likava. Len pár metrov od ubytovania si dokonalo zalyžujete na svahoch Lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok Malinô Brdo. Po tomto všetkom dobre padne osvieženie v miestnych reštauráciách a baroch.

Ubytovať sa v Harmony AP Resort môžete počas celého roka. Na výber máte z 8 apartmánov, ktorých celková kapacita predstavuje ubytovanie pre maximálne 48 osôb. Dva apartmány (Apartmán 5 a 6) sú mezonetového typu.

Každý apartmán má obývaciu miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením, ktoré po rozložení slúži pre prespanie 2 osôb. Milovníci varenia ocenia štýlovú plne vybavenú kuchyňu s jedálenským sedením. V každom z apartmánov sú Vám k dispozícii dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami ako aj moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré apartmány sú dovybavené útulným balkónom. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vychutnať si pohárik vína a porozprávať sa môžete v spoločnej miestnosti na prízemí. Detské srdcia poteší detské ihrisko s rôznymi atrakciami. Príjemne si oddýchnete v altánku s vonkajším posedením, pripravíte jedlá na grile či v kotlíku alebo si zajazdíte na bicykli. K dispozícii je rovnako miestnosť na uschovanie lyží a bicyklov, detská postieľka a možnosť platiť kreditnou kartou. Ku každému apartmánu je vyhradené jedno parkovacie miesto pre Vaše auto.

Krásny čas či už v lete, ako aj v zime môžete stráviť v Harmony AP Resort. Veríme, že tieto chvíle sa vryjú do Vašej pamäte a Vaše kroky budú neustále viesť k nám. Tešíme sa na Vás!