Štýlová chata v atraktívnom prostredí!

Chata Delstan je situovaná v krásnom tichom prostredí na okraji malebnej podhorskej obce Liptovská Osada, nachádzajúcej sa v údolí medzi pohoriami Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Nádherná okolitá príroda s bohatými možnosťami aktívneho trávenia voľného času v kombinácii so zaisteným maximálnym komfortom a pohodlím ubytovania je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu a pokoja.

Len 100 metrov od chaty je Vám k dispozícii novo vybudované centrum relaxácie, fitness, zábavy a občerstvenia - stredisko GOTHAL, kde sa vynikajúco zrelaxujete. Okrem príjemných turistických prechádzok, cyklistických či horských túr si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť aj návštevou neďalekého skanzenu Vlkolínec či oddychom v areáli termálnych komplexov AQUA-VITAL Park Lúčky a GINO Paradise Bešeňová. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci zimných športov, či už sa jedná o klasické lyžovanie, bežkovanie, snowboarding alebo skialpinizmus. V blízkom okolí Vám budú k dispozícii hneď viacero okolitých lyžiarskych stredísk ako napr. Ski Fun Liptovské Revúce, Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok alebo PARK SNOW Donovaly.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej, štýlovo zariadenej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou 17 lôžok. Keďže je celá chata riešená a prispôsobená v štýle "drevenice", vychutnávať si tu môžete príjemnú vôňu čerstvého dreva.

Prízemie chaty je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, ktorej súčasťou je pohodlné gaučové posedenie s plazmovým televízorom, jedálenská časť a bar s posedením. Nechýba tu ani plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál, v ktorej výbave môžete okrem kompletného kuchynského riadu s príslušenstvom využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, dve chladničky (jedna s možnosťou mraziaceho boxu), mikrovlnnú rúru a piecku na tuhé palivo. Súčasťou prízemia chaty sú rovnako dve samostatné toalety (vyhradené zvlášť pre dámy a pánov) a jedna kúpeľňa s masážnou vírivou rohovou vaňou a toaletou.

Schodiskom sa dostanete na poschodie ubytovania, kde je pre Vás pripravených 5 útulných spální s LED televízormi (tri 3-lôžkové a dve 4-lôžkové izby). Pre zaistenie komfortu hostí je poschodie chaty dovybavené ešte dvomi samostatnými sprchovacími kútmi s umývadlami a toaletami. V priestoroch celého objektu je navyše zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj na terase chaty s posedením prípadne pri varení kotlíkového gulášu alebo grilovaní rôznych chutných špecialít. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní (resp. vo dvore chaty).

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho regiónu využijete znovu naše služby. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov