Štýlový apartmán, krb, terasa, gril

Apartmán Katarína je situovaný v príjemnom pokojnom prostredí malebnej horskej obce Špania Dolina, preslávenej svojou bohatou baníckou históriou. Apartmán sa nachádza 5 minút od centra obce, v ktorom je umiestnené zároveň banícke múzeum, tenisové a volejbalové ihrisko ako aj ihrisko pre hranie plážového volejbalu. Na svoje si tu prídu aj všetci milovníci krásnej prírody a horskej cyklistiky, ktorí môžu podnikať množstvo príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Spríjemniť Váš pobyt u nás si môžete aj návštevou neďalekej Harmaneckej jaskyne (8 km), relaxom v areáli aquaparku v Turčianskych Tepliciach alebo výletom do historického centra mesta Banská Bystrica (12 km), kde môžete obdivovať zaujímavé múzeá a príjemne posedieť v množstve vinárničiek a reštaurácií. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre nadšencov zimných športov, ktorí môžu využívať služby neďalekého lyžiarskeho strediska Šachtičky a Park Snow Donovaly.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v nadštandartne zariadenom apartmáne, ktorý je súčasťou kamenného domu (čo pôsobí v lete ako prírodná klimatizácia), ktorý má už 300 rokov a prešiel kompletnou rekonštrukciou so zachovaním pôvodných architektonických prvkov. Apartmán je umiestnený na prízemí ubytovania a je vhodný pre ubytovanie 6 až 8 osôb.

Súčasťou apartmánu sú tri dvojlôžkové spálne, z ktorých jedna je vybavená dvomi samostatnými lôžkami a ďalšie dve disponujú manželskými posteľami. V jednej väčšej dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou je Vám k dispozícii taktiež rozkladací gauč, využiteľný pre pohodlné prespanie dvoch osôb. Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v príjemnej spoločenskej miestnosti apartmánu s otvoreným krbom, televízorom so satelitom a CD prehrávačom. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, zabudovanou elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet a veľká komfortná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Pri vchode do apartmánu je hosťom k dispozícii taktiež druhá samostatná toaleta.

Príjemný relax si môžu hostia vychutnať aj na vonkajšej terase apartmánu s posedením ako aj v jeho záhradnej časti s lehátkami a veľkou trampolínou. Pripravený pre Vás tu máme rovnako záhradný gril a kotlík. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní.