Len 70 m lanovka,priamo pri zjazdovke:)

Chata Malinka je situovaná v atraktívnom prostredí rekreačného strediska Hrabovo, priamo na svahu - len 70 metrov od nástupnej stanice kabínkovej lanovky na Malinô Brdo.

Vynikajúca poloha chaty tak poteší všetkých priaznivcov skvelej lyžovačky a iných zimných športov, ako aj milovníkov horskej turistiky či cyklistiky. Krásna okolitá príroda a blízke okolie chaty ponúka bohaté možnosti relaxu a aktívneho oddychu. Veľmi blízko od chaty to máte k jazeru s možnosťou člnkovania a rybárčenia, lanovému parku Tarzánia či reštauráciám. Vyskúšať sa oplatí aj zjazd na lane (zip line) či aquazorbing. Navštíviť môžete taktiež neďalekú pamiatkovú rezerváciu vo Vlkolínci alebo termálne kúpalisko GINO Paradise Bešeňová a aquapark Tatralandia.

Chata Malinka ponúka počas celého roka útulné ubytovanie pre 16 osôb. Predstavuje tak skvelé miesto pre strávenie dovoleniek rodín s deťmi ale aj skupín priateľov a známych.

V chate je k dispozícii príjemná a veľká spoločenská miestnosť s pohodlným rozťahovacím gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre 2 osoby, LCD televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň sporák na pevné palivo s rúrou na pečenie ako aj zariadená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a potrebným riadom. Súčasťou chaty sú tiež štyri kúpeľne zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou. Vykurovanie chaty centrálne, kotlom na peletky.

Pre Váš pokojný spánok sú pripravené štyri 2-lôžkové spálne, z toho jedna so vstupom na balkón a jedna 6-lôžková spálňa.

Pri chate nechýba krytá terasa. Využívať tu môžete aj ohnisko s možnosťou varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich 2 až 3 áut je skoro počas celého roka možné priamo pri chate. Pozor: v zasneženom období je možnosť parkovania na verejnom parkovisku vo vzdialenosti 100 metrov od chaty.