Komfortné apartmány pár metrov od vleku

Apartmány Raček sa nachádzajú v horskej obci Donovaly, ktorá patrí k jednému z najvyhľadávanejších turistických stredísk Slovenka. Vďaka ich ideálnej polohe, len 200 m od lyžiarskeho vleku Záhradište známeho lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, tu tak prežijete skvelú dovolenku s priateľmi, známymi či rodinkou.

Obec Donovaly je známa množstvom cyklistických a turistických chodníkov, výletmi po ktorých spoznáte jedinečnú prírodu Nízkych Tatier. V letnom období sa zabavíte vo Fun aréne Donovaly, ktorá ponúka rôzne atrakcie ako sú bobová dráha, lanové centrum, lezecká stena, trampolíny a iné. Prežiť dovolenku ako z rozprávky môžete v krajine Dobšinského rozprávok v dedine Habakuky. Milovníci lyžovania či snowboardovania ocenia dokonalo upravené zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Po všetkých aktivitách dobre padne občerstvenie v miestnych baroch a reštauráciách.

Naši hostia sa u nás ubytujú počas celého roka v jednom z dvoch Apartmánových domov. Každý z nich je vybavený jedným apartmánom na prízemí domu a jedným apartmánom v podkroví. Maximálna kapacita tak predstavuje ubytovanie pre 14 alebo v prípade druhého domu pre 16 osôb, ktorí tu vďaka samostatným vchodom prežijú pokojnú dovolenku v súkromí.

Dispozične je každý z apartmánov vybavený dvomi spálňami, obývacou miestnosťou, kuchyňou a kúpeľnou. Príjemné chvíle môžete tráviť v obývacej miestnosti vybavenej televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 osôb). Odtiaľto sa ľahko dostanete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským sedením, na ktorom si vychutnáte svoje chutné jedlo. Využívať tu môžete tiež kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a detskou postieľkou alebo v druhej spálni, v ktorej sa v závislosti od kapacity daného apartmánu nachádzajú 2 alebo 3 samostatné lôžka a jedna prístelka. Táto prístelka sa vysúva spod postele a slúži ako plnohodnotné lôžko pre jednu osobu. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Na upravenej záhrade, ktorá je spoločná s majiteľom apartmánových domov, si môžete oddýchnuť v drevenom altánku s posedením, ako aj prípravou špecialít na grile. Užívať si krásy okolitej prírody môžete prechádzkou po okolí. Detské srdia poteší trampolína alebo nafukovací hrad v blízkej Fun aréne. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že u nás prežijete dokonalý oddych v kruhu najbližších. Tak neváhajte a ubytujte sa v jednom zo štyroch Apartmánov Raček.