S krbom, vyhrievaným bazénom a vírivkou

POZOR: Ešte voľné termíny na zimu a jar 2020!

Dom v záhrade je situovaný v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice.

Blízke okolie ubytovania poskytuje bohaté možnosti relaxu v termálnych bazénoch s liečivou minerálnou vodou kúpeľov a SPA & AQUAPARK-u Turčianske Teplice. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj príjemnými prechádzkami mestom, návštevou blízkych kultúrnych a historických pamiatok či turistikou v krásnej okolitej prírode Malej a Veľkej Fatry.

Našim hosťom ponúkame celoročne možnosť pohodlného ubytovania v samostatnom rekreačnom dome s kapacitou 16 lôžok + 2 prístelky. Hostia oceňujú veľkosť obývačky a izieb. Prístup k vchodu k Domu v Záhrade je cez spoločnú bránku z ulice s majiteľmi ubytovania. Ubytovať sa môže jedna veľká skupina, ktorá využije celú kapacitu domu piatich spální, dvoch obývacích miestností , veľkej kuchyne a dvoch sociálnych zariadeníe.

V prípadne je možné ubytovanie rozdeliť na 2 samostatné apartmány so samostatnými vchodmi. Prvý tzv. Veľký apartmán disponuje 3 spálňami s 11 lôžkami, veľkou obývačkou, kuchyňou ,soc. zariadenie a veľkým záhradným posedením.

Druhý Malý apartmán sa nachádza v klimatizovanom podkroví, má svoj samostatný vchod, 2 spálne s piatimi lôžkami, obývačku s televízorom, toaletu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a svoje samostatné vonkajšie posedenie. Nechýba tiež kuchyňa s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou - vhodná je tak na prípravu prevažne studenej stravy, no hostia radi využijú grilovanie v záhrade.

Záhradné posedenia sú od seba vzdialené 25 m a sú vizuálne oddelené rastlinami, takže súkromie je tu zaručené. Skupiny s počtom dospelých osôb viac ako 8 automaticky dostávajú k dispozícii celú nedelenú kapacitu ubytovania 5 spální.

Majitelia objektu záhradu a jej vybavenie nevyužívajú, ale udržba bazéna, vírivky, či ošetrovanie rastlín si vyžaduje občasnú prítomnosť majiteľov na pozemku.

V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemný oddych a relax si môžu hostia dopriať v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania so záhradnou hojdačkou, trampolínou s priemerom 4,5 m s nosnosťou 120 kg a vonkajším ratanovým posedením pre obidve samostatné skupiny hostí s možnosťou grilovania na prenosnom plynovom grile alebo uvarenia si gulášu v kvalitnom kotlíku. Pripravená pre Vás je tu taktiež vírivka, vonkajší vyhrievaný bazén a stolný tenis. Ozvláštniť Váš pobyt si môžete aj cyklistikou. Parkovanie je zabezpečené priamo pri dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.