Loading

Ubytovanie Snowland Valčianska dolina

(131 objektov v okolí 25 km)
Snowland Valčianska dolina

Snowland Valčianska dolina

Valča

Trendom súčasnosti sú lyžiarske strediská zamerané na rodinnú lyžovačku. Vyznačujú sa kvalitne upravenými, pritom nie príliš strmými zjazdovkami a hlavne širokou ponukou služieb. Jedným z takýchto stredísk je aj Snowland Valčianska dolina.

Stredisko cestovného ruchu - Snowland vo Valčianskej doline pri Martine (približne 12,5 km) je zaujímavou a vhodnou lokalitou pre trávenie voľného času v krásnom prostredí Malej Fatry, konkrétne v jej Lúčanskej časti. Môže byť východiskovým bodom viacerých horských a peších túr, je jedným z cykloturistických cieľov v Turci. Poskytuje možnosti na kúpeľný a zdravotný cestovný ruch (kúpele a areál Spa & Aquapark Turčianske Teplice s celoročnou prevádzkou), vidiecky cestovný ruch – agroturistiku, poľovnícko-rybársky cestovný ruch ako aj kultúrno-poznávací cestovný ruch.

Snowland, založený v roku 2001 pôvodne ako lyžiarske stredisko, neustále rozširuje ponuku svojich služieb a postupne sa profiluje ako celoročné stredisko cestovného ruchu vhodné aj pre rodiny s deťmi. Snowland je veľmi dobre prístupný počas celého roka motorovými vozidlami a poskytuje takmer neobmedzené možnosti parkovania.

Moderný objekt skicentra ponúka komfortné sociálne zázemie a široké možnosti stravovania vo viacerých prevádzkach reštaurácií, otvorené terasy, bufety, skibar, fitness centrum, požičovňu športových potrieb, služby športových trénerov, babysitting a ďalšie služby. Ubytovacie kapacity ponúkajú penzióny, hostely, hotely, ako napr. Hotel IMPOZANT, súkromné chaty, aj ubytovanie v súkromí. K dispozícii je wellness, bazén, sauna.

V stredisku Snowland sú celoročne organizované zaujímavé športové, kultúrne a spoločenské akcie pre verejnosť. Areál strediska, ako aj jednotlivé priestory je možné využiť aj na individuálne firemné alebo súkromné akcie.

Snowland Valčianska dolina je moderným a atraktívnym strediskom. To vyžaruje aj z jeho architektúry, je moderná a podobná ako v strediskách v Alpách. Dedinky v okolí ponúkajú taktiež dostatočné možnosti nájsť si nocľah. Vo Valčianskej doline sa nachádza ubytovanie od najjednoduchších privátov až po prepychové penzióny. Tu nájdete skutočne všetko.

... zobraziť viac

Chata pod horou

0,1 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
Priamo v lyžiarskom stredisku Snowland!

Chata Colonada

0,2 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej oblasti, v lese
Chata v prostredí lesa blízko vleku

Zrub nad priehradou

0,3 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej oblasti, pri lese / na ok...
Zrub v Ski stredisku Valčianska dolina

Apartmány Valča

0,3 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
Štýlové apartmány priamo na zjazdovke!

Zrub Jánošík

0,4 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
Novopostavený zrub 200 m od zjazdovky

Chata Valča

0,4 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
Apartmány pri lyžiar. stredisku Snowland

Chata SNOW

0,5 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
Ubytovanie v lyžiarskom areáli SNOWLAND

Chata pod lanovkou

0,7 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej obl...
V lete pri lese, v zime u vleku

Chata Vanda

1,2 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, v rekreačnej oblasti, pri lese / na ok...
Štýlová chata 800 m od lyž. strediska

Chata Frlička

1,3 km od Snowland Valčianska dolina, Valča, na okraji obce...
30 % zľava na celodenný skipass