Krásne prostredie, pokoj a relax

Domček Hanko je situovaný v pokojnom prostredí rázovitej obce Blatnica, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Národného parku Veľká Fatra. Ak túžite po dokonalom oddychu, kontakte s prekrásnou prírodou, súkromí pre seba, Vašu rodinu či známych, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť chvíle u nás si môžete prechádzkami a aktívnou turistikou v nádhernej Blatnickej a Gaderskej doline či vychutnávaním grilovaných špecialít na záhradnom grile v pekne udržiavanej záhrade domčeka.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v útulne zariadených dvoch dvojlôžkových izbách a jednej štvorlôžkovej izbe s balkónom. V objekte majú ubytovaní hostia k dispozícii hneď dve spoločenské miestnosti. Jednu vybavenú televízorom so satelitom s možnosťou 3 prísteliek a druhú spoločenskú miestnosť s kozubom, v ktorej práve drevo praskajúce v kozube dodá Vášmu posedeniu s priateľmi a rodinou tú správnu iskru. V objekte nechýba ani plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, slúžiaca na prípravu chutnej domácej stravy, dve kúpeľne s toaletami a ďalšie dve samostatné toalety. V celom domčeku je samozrejmosťou WiFi pripojenie na internet.

Príjemný pocit z Vašej dovolenky Vám bude dotvárať príjemne upravený veľký dvor s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. S parkovaním mať starosti nebudete, je zabezpečené priamo vo dvore objektu. Tešíme sa na Vašu návštevu.