V Turč. Tepliciach - 250 m od kúpaliska!

Urbársky dom Vieska sa nachádza v atraktívnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice, iba 250 metrov od známeho Spa & Aquapark-u Turčianske Teplice a 400 metrov od liečivých turčianskych kúpeľov. Urbársky dom je výborným miestom pre liečebné a oddychové pobyty, ale aj pre všetkých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v príjemnom historickom mestečku s rodinou či priateľmi.

Garantujeme Vám, že tu na Vás čaká veľa zábavy a množstvo atrakcií. Zaplávate si v plaveckom bazéne, trošku adrenalínu zažijete v atrakčnom bazéne s tobogánmi a šmykľavkami, oddýchnete si v sedacom bazéne a Vaše ratolesti sa vyšantia v detskom bazéne s ihriskom a šmykľavkou. Popoludní môžete navštíviť neďalekú ZOO v Bojniciach alebo si spraviť turistický výlet do Veľkej Fatry a Harmaneckej jaskyne. V zime si tu užijete skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Ski TMG Remata (18 km), Ski Kľačno (21 km) alebo Ski centrum Kordíky (22 km).

Urbársky dom Vieska ponúka príjemné podkrovné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 7 osôb. Pripravené sú tu pre Vás dve 2-lôžkové izby s dvomi samostatnými lôžkami ako aj jedna 3-lôžková izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Vo vybavení všetkých izieb nájdete televízor so satelitným príjmom, rádio, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v priestoroch celého domu.

Kým sa Vaše deti budú hrať na záhrade, Vy strávite príjemné chvíle oddychu posedením s priateľmi pred domom alebo na krytej terase. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!