Nové ubytovanie, blízko Snowlandu!

Ponúkame Vám ubytovanie v atraktívnej lokalite obce Valča, v okrese mesta Martin. Blízko to máte k známemu lyžiarskemu stredisku Snowland aj k zaujímavým turistickým chodníčkom Valčianskej doliny.

Výlet si môžete spraviť do tradičnej obce Čičmany, Múza slovenskej dediny - Jahodnícke háje, ku Sklabinskému hradu i na Znievsky hrad v Kláštore pod Znievom. V letnom období využijete služby Kúpaliska Sunny Martin a celoročne môžete navštíviť viaceré martinské múzeá ako napr. Slovenské národné múzeum, Turčianska galéria i významnú kultúrnu ustanovizeň Maticu Slovenskú. Zimné obdobie patrí zimným športom a športovým strediskám, okrem blízkeho strediska Snowland si lyžovačku i snowboarding užijete v lyžiarskom stredisku Martinské hole.

Celoročne dostupné Apartmány Pohoda ponúkajú celkovú kapacitu ubytovania až 24 lôžok. K dispozícii sú Vám tieto izby a apartmány:
- štyri 4-lôžkové izby, každá s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- dva 4-lôžkové apartmány, každý s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Izby sú vybavené televízorom s káblovým príjmom, gaučom a stolíkom. V apartmánoch je okrem spálne pripravená obývacia miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, gaučom a kompletne zariadeným kuchynským kútikom s posedením. Súčasťou každej izby a apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ak nás navštívite s malým dieťatkom, detskú postieľku Vám radi prichystáme.

Pre hostí je k dispozícii aj spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, televízorom s káblovým príjmom a kompletne zariadenou kuchyňou, ktorú ocenia predovšetkým hostia ubytovaní v izbách. V celom priestore ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí ubytovania sa nachádza pub, kde si môžete dopriať osviežujúci alebo teplý nápoj a zahráte stolný futbal, biliard alebo šípky. Voľný čas môžete tráviť aj posedením na terase, detičky sa zabavia na detskom ihrisku s hojdačkami a preliezkami. Vaše bicykle a lyže si odložíte v priestore na to určenom a autá zaparkujete na parkovisku s bezpečnostnými kamerami.

Pekné ubytovanie, blízke atrakcie a priaznivá cena. Čo viac si priať? Stačí nás kontaktovať o Váš komfort sa radi postaráme v Apartmánoch Pohoda.