Nová luxusná chata v krásnom prostredí!

Máte dosť hektického mestského života a milujete prírodu?

Radi Vám poskytneme ubytovanie v novovybudovanej krásnej drevenici Chata Hajdukovo, nachádzajúcej sa v malebnej podhorskej oblasti Poľana. Chata je vhodná pre šesť osôb s možnosťou dvoch prísteliek.

Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s prístupom na letnú terasu. V tejto časti drevenice nájdete v prípade nepriaznivého počasia oázu pokoja a oddychu pri vnútornom krbe. Miestnosť je spojená s kompletne zariadenou kuchyňou so všetkými modernými elektrospotrebičmi. Jedna 2-lôžková izba s kúpeľňou a toaletou je umiestnená rovnako na prízemí. Pre Vaše lyže či bicykle je tu pre Vás technická miestnosť na ich úschovu.

Na poschodí sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Izby sú vybavené manželským lôžkom a nočnými stolíkmi, televízorom a vstavanými skriňami. V jednej izbe je Vám k dispozícii prístup na balkón. V celej chate je zaistené dnes už neodmysliteľné pokrytie WiFi pripojenia na internet. Celá chata je nefajčiarska.

Kto z nás by nemal rád v lete vôňu slaninky či grilovaného mäska? Nemusíte len snívať. Na terase je vonkajší krb, na ktorom si určite niečo chutné radi pripravíte. Chvíľky relaxu si spríjemníte aj hraním stolného futbalu a tenisu. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá