Altánky, tenis, štvorkolky, bicykle

Chaty Vrchár sú situované v krásnom horskom prostredí malebnej obce Lom nad Rimavicou, nachádzajúcej sa uprostred očarujúcej prírody Veporských vrchov. Ideálna poloha ubytovania v západnej časti Slovenského Rudohoria poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu prostredníctvom množstva príjemných turistických prechádzok či vysokohorských a cyklistických túr. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj skvelou lyžovačkou, jazdou na koni v blízkych rančoch, návštevou salašov a ochutnávkou ich tradičných špecialít. Výborným benefitom ubytovania sú taktiež kvalitné doplnkové služby požičovne horských bicyklov a športových potrieb, možnosť hrania tenisu ako aj zabezpečenie raňajok prostredníctvom švédskych stolov a preprava 8-miestnym mikrobusom k všetkým zaujímavým atrakciám v okolí chát Vrchár.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch samostatných štýlových chatách. V každej z chát sa pohodlne ubytuje 16 až 22 osôb v dvoch nadštandardne vybavených apartmánoch. Súčasťou každého apartmánu je spálňová časť, tvorená jednou dvojlôžkovou izbou a dvomi trojlôžkovými izbami. K výbave všetkých izieb patrí televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet, možnosť využitia jednej prístelky a vlastná kúpeľňa s toaletou. Okrem spálňovej časti je Vám vo všetkých apartmánoch k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením, krbom a televízorom so satelitným príjmom. V apartmánoch nechýba ani kompletne vybavená kuchynka vhodná na prípravu chutných jedál.

Príjemne oddychovať a relaxovať môžu ubytovaní hostia na vonkajšom posedení v altánkoch s možnosťou grilovania. Chaty Vrchár sú svojím dispozičným riešením ideálne aj pre organizáciu rôznych školení, stretnutí, porád či teambuildingov, nakoľko spoločenské miestnosti troch apartmánov sú využiteľné ako 10-miestne zasadačky. V poslednom štvrtom apartmáne je Vám k dispozícii dokonca veľká 30-miestna zasadačka. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť znovu vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá