Chata pod lesom v krásnom prostredí...

Študenti a deti cenovo s výhodnení.Dlhšie a opakované pobyty zvýhodnené.


Chata HORALKA & APARTMÁN na Duchonke sa nachádza v krásnom tichom prostredí v blízkosti lesa (20 metrov), vo vzdialenosti len 7 minút pešou chôdzou do kempingu. Toto ubytovanie je k dispozícii celoročne až pre max. 25 osôb.

Chatka je pravidelne udržiavaná s pekným upraveným prostredím na slnečnom mieste a je vhodná pre väčšie skupinky priateľov, oslavy, firemné stretnutia či rodinnú rekreáciu a školské výlety. Táto murovaná chatka je čiastočne zrekonštruovaná, zrealizované sú aj revízie elektriny a komína. V celom objekte sú 3 hasiace prístroje. Ústredné kúrenie zabezpečuje teplo a ohrev vody vo vykurovacom období. Krbové kachle v hale na 1. poschodí okrem funkcie vykurovania vytvárajú tú pravú atmosféru pobytu na chate. Chatka je umiestnená mimo frekventovanej časti v blízkosti lesa, čo umožňuje vychutnávať si pobyt v súlade s okolitou prírodou v tichu a pokoji. Altánok za chatou sa dá využiť po celý rok. Ohnisko so sedením, prenosný gril či kotlík na guláš sú samozrejmosťou. Pre deti sú tu k dispozícii hračky, šmýkačka...

Počas celého roka Vám ponúkam možnosť príjemného ubytovania v samostatnej chate s vrchnou časťou s kapacitou pre 20 osôb, ktorej súčasťou je apartmán s bezbariérovým prístupom pre max. 5 osôb (umiestnený v suteréne). Ubytovanie ponúkam za výbornú cenu, vzhľadom na úroveň a vybavenie chatky, so zaistenými zľavami pre deti (deti do 3 rokov zdarma) a dlhodobejšie pobyty.

V suteréne chaty je kompletne zrekonštruovaný apartmán, obývateľný súčasne s vrchnou časťou chaty, ale i samostatne. K dispozícii je Vám v ňom 2-lôžková spálňa s jedným rozkladacím kreslom ako aj obývacia časť s televízorom, satelitom, rádiom a pohodlným sedením (rozkladacia pohovka s možnosťou 2 prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynkou a jedálenským kútom. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V suteréne objektu sa nachádza i kotolňa do ktorej je zaistený prístup priamo z haly alebo z apartmánu.

Prvé poschodie je tvorené halou s prepojenou kuchynkou, kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. V hale sú Vám k dispozícii pohodlné sedacie súpravy, ktoré zabezpečujú príjemné posedenie počas celého pobytu. Využívať tu môžete aj stôl so 6 stoličkami, televízor so satelitom, rádio a krbové kachle. Hala je prepojená s plne vybavenou kuchynkou (táto časť chaty je novo-zrekonštruovaná, tzn. nové spotrebiče, kuchyňa, krbové kachle...). Z haly sa dá vyjsť na balkón v prednej časti ako aj na krytú terasu, ktorá je prístupovou časťou a súčasne je aj využiteľná ako priestor pre fajčiarov.

Na 2. poschodí chaty sa nachádzajú 3 izby s 2, 4 a 5 lôžkami. Sú vybavené skrinkami ako aj dostatočným úložným priestorom, posteľami a váľandami. Taktiež sa tu nachádza ďalšie WC s umývadlom.

Na 3. poschodí objektu sú umiestnené ďalšie 2 izby, jedna s 3 a druhá so 4 posteľami, ako aj priechodná izba s 1 posteľou s možnosťou 1 prístelky.

S halou chaty nie je rátané ako s priestorom pre spanie. Výhodou ubytovania pre väčšie skupiny hostí je práve apartmán, vďaka ktorému sú Vám tu k dispozícii spolu 2 kuchyne, 2 kúpeľne, 3 toalety... Prístup do neho je zaistený v rovnakej cene pre všetkých. Apartmán je skvele využiteľný aj v prípade školských výletov - možnosť ubytovania pedagóga v samostatnom apartmáne.

Chatka je určená pre slušných zákazníkov. Teším sa na Vás, budete vítaní!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá