Chata v lese, s krbom a detským ihriskom

Máte záujem prežiť dovolenku v kompletne vybavenej rekreačnej chate? Tak príďte do našej zrekonštruovanej Chaty Veverica, ktorá sa nachádza v Krpáčove, v Nízkych Tatrách.

Celoročne si môžete užívať krásy prírody Národného parku Nízke Tatry, ktorým vedú trasy pre pešiu turistiku, cyklistiku alebo viaceré značené chodníčky na prechádzky. V letnom období si môžete zaplávať vo Vodnej nádrži Krpáčovo. Po wellness procedúrach v okolitých hoteloch dobre padne hra golfu na ploche ihriska Gray Bear Tále. V zime si viaceré zimné športy užijete v miestnom lyžiarskom stredisku Krpáčovo, na Táloch aj v Mýte pod Ďumbierom.

Vynikajúci štandard a vysoká úroveň pohodlia pre maximálne 20 hostí ponúka naša Chata Veverica. Kúzelnú atmosféru počas pobytu dotvára krb v spoločenskej miestnosti chaty. V nej sa tiež nachádza televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač, zvukový systém a gaučové sedenie (slúžiace pre prespanie 3 osôb). Jedlá si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vrátane el. sporáka s rúrou, chladničky s mrazničkou, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a jedálenského posedenia. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Spánok sme zabezpečili v 4 spálňach a jednom štúdiu. Na druhom poschodí sú umiestnené dve dvojlôžkové spálne, každá má manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku pre dve osoby. V podkroví sú ďalšie dve spálne – jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková (v každej samostatné lôžka). Na prízemí využijete štúdio s manželskou posteľou, pohovkou pre dve osoby, kuchynským kútikom s kachľovou pecou a kúpeľňou so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. V celej chate je výborné WiFi pripojenie na internet.

Chata je obklopená lesom a tak máte u nás svoje súkromie. K dispozícii máme krytý altánok s posedením, ohnisko či záhradný krb. Deti sa môžu baviť na detskom ihrisku s hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou a hračkami. Dospelí sa potešia hre šípok a stolného tenisu. U nás si viete odložiť bicykle a lyže v priestore na tom určenom. Parkovanie áut je priamo pri chate - v lete vedie lesná cesta, v zime je nutné použiť snehové reťaze.

S rodinkou, s priateľmi alebo možno aj sami si môžete dopriať oddych na našej Chate Veverica. Pokojne prezvoňte alebo nám napíšte e-mail. Už teraz sa tešíme na Váš dlhší či kratší príjemný pobyt u nás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Fajčiarov