Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Tále

(376 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Tále

Lyžiarske stredisko Tále

Tále

Nízke Tatry sú jedným z našich najkrajších pohorí. A Horehronie dozaista patrí k jedným z jeho najkrajších krajov. Čo takto spojiť oboje do jednej perfektnej lyžovačky? Bude to možné ak zavítate do lyžiarskeho strediska Tále.

Tále sú dedinkou niekoľko kilometrov od Podbrezovej. Pri nich sa nachádza aj toto lyžiarske stredisko známe v širokom okolí. Nachádza sa v príjemnom prostredí hôr, v zajatí zelených lesov. Nadýchate sa čerstvého vzduchu, zašportujete si a navyše strávite príjemné chvíle s priateľmi. Nemôže byť nič lepšie.

Na čo všetko sa máte tešiť? Okrem krásnej prírody na Vás čaká 6 vlekov, zabezpečujúcich plynulú prevádzku. Tále sú obľúbeným lyžiarskym strediskom a tomu zodpovedá aj ponuka zjazdoviek. Nájdete tu všetky náročnosti. Celkovo sú však Tále určené skôr tým skúsenejším lyžiarom. Modrá zjazdovka pre začiatočníkov je len jedna a byť celý deň na jednom svahu Vás môže omrzieť. Tí skúsenejší si však prídu na svoje na viacerých červených zjazdovkách. Perličkou je čierny úsek. Čierna – farba smrti, tá značí zjazdovku pre skutočne veľmi dobrých lyžiarov.

Celkovo ponúkajú Tále 2,8 km zjazdoviek. Všetky sú vybavené systémom umelého zasnežovania a poskytnú dostatok snehu aj počas slabšej zimy.

Takejto perfektnej lyžovačky pravdepodobne nebudete mať dosť. A ani nemusíte. Po tom, ako sa popoludní vypnú vleky si zájdite na večeru do dobrej reštaurácie, dajte si teplý grog a vhupnite naspäť do lyžiarok. Tále ponúkajú až 1,5 km osvetlených zjazdoviek na ktorých si dosýta užijete večerné lyžovanie.

Tále sú preslávené svojim golfovým ihriskom. To patrí v období bez snehu medzi najväčšie atrakcie. Populárne je však aj v zime. Pri dostatku snehu tu nájdete upravené trate pre bežeckých lyžiarov, ktorých celková dĺžka je až 6,5 km.

Samozrejmosťou sú bufety, reštaurácia či lyžiarska škola. Vyblázniť sa môžete aj inak ako na lyžiach, napríklad pri snowtubingu, jazde svahom na nafukovacích kolesách. Lyže so sebou ani nemusíte nosiť, môžete si ich požičať priamo na mieste.

Horehronie je plné zaujímavostí. Okrem golfu si môžete spraviť túru napríklad na taký Ďumbier. Pre milovníkov podzemných svetov bude dokonalým darčekom návšteva jaskyne Mŕtvych netopierov. Juh Nízkych Tatier ponúka viac dobrodružstiev, ako sa Vám na prvý pohľad môže zdať.

Tále žijú z cestovného ruchu. To vidieť aj na pestrej ponuke ubytovacích zariadení. Nájdete tu hotely, príjemné drevené chaty, apartmány alebo jednoduché ubytovanie na súkromí za malý peniaz. Všetko len pár metrov od zjazdoviek.

... zobraziť viac

Chata Hydrometal

0,9 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, v rekreačnej oblast...
Chata v lese v tichom prostredí Táľov

Apartmán Tále Chopok

0,9 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraj...
Komfortný apartmán v čarovnom prostredí!

ApartmentSkigolf - Chopok Juh

0,9 km od Lyžiarske stredisko Tále, Horná Lehota (okres Brezno), v rekreačnej oblast...
Útulný apartmán pri golfovom ihrisku

Hostel**Tále - Dom Horskej služby

0,9 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, v rekreačnej oblast...
Lacné ubytovanie v krásnom prostredí

Rekreačný dom Tále

1,0 km od Lyžiarske stredisko Tále, Horná Lehota (okres Brezn...
Moderné apartmány v tichom prostredí

Zrub Tále

1,1 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, v rekreačnej oblast...
Pekný a luxusný zrub

Horský Dom

1,1 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, mimo obce / mesta,...
Chata s krbom, pri lyž. stredisku

Luxury House Tále

1,1 km od Lyžiarske stredisko Tále, Bystrá (okres Brezno), v rekreačnej oblasti, pri...
Luxusná chata so saunou pri lese

Chata Dominika

1,1 km od Lyžiarske stredisko Tále, Bystrá (okres Brezno), mi...
Dokonalý oddych pod Chopkom

Chata Tále

1,2 km od Lyžiarske stredisko Tále, Tále, v rekreačnej oblast...
Chata v tichom prostredí lesa