Prázdniny v lese a pri jazere N Tatry

Chata Slovakia sa nachádza v rekreačnej oblasti Krpáčovo v Nízkych Tatrách. Chata má 4 izby s kapacitou 10 lôžok.

Na prízemí je vstupná miestnosť, WC so sprchovým kútom a spoločenská miestnosť - obývačka s krbom, ktorý zabezpečuje vykurovanie celej chaty. Ďalšie vybavenie je: televízor, satelit, DIGI TV, rádio s CD prehrávačom, DVD prehrávač so sadou filmov. V obývačke a v kuchyni je elektrické podlahové vykurovanie. Kuchyňa so stolovaním pre 10 osôb je kompletne vybavená: umývačka riadu, elektrická keramická varná doska, klasický murovaný sporák s rúrou, mikrovlnka, kávovar, hriankovač a chladnička s mrazničkou.

Na prvom poschodí je jedna dvojlôžková prechodná izba ako aj dve štvorlôžkové izby s manželskými posteľami, z toho jedna izba má 2 lôžka poschodové. Táto izba je zároveň vybavená TV, DVD prehrávačom a má prístup na loggiu. V chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjazd ku chate je bezproblémový po asfaltovej komunikácii. V zime doporučujeme reťaze, parkovanie pri chate pre 6 áut. Pri chate je k dispozícii lúka na hranie, stolovanie pri ohnisku a veľká koliba s grilom a posedením až pre 20 osôb. Pre deti je pripravená trampolína (3,66 m), hojdačky a pieskovisko.

SKI KRPÁČOVO je zhruba 200 metrov od chaty, taktiež jazero s možnosťou kúpania, člnkovania, bicyklovania a rybárčenia, v zime korčuľovania je cca 200 metrov od chaty. Golfové ihrisko Tále 4000 metrov, v okolí do 500 metrov sú možnosti stravovania a občerstvenia, diskotéky a pod. Veľmi vhodné prostredie pre deti, prípadne ozdravné pobyty.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov