Moderné apartmány v tichom prostredí

Rekreačný dom Tále sa nachádza v rozmanitej prírode Nízkych Tatier v známej rekreačnej oblasti Tále. Ideálny je na prežitie dovolenky v kruhu priateľov a známych, ktorí sa tu ľahko dostanú ku všetkým atrakciám tohto kraja.

V tesnej blízkosti rekreačného domu sa nachádza majstrovské ihrisko Gray Bear alebo zariadenie pre minigolf a taktiež atrakcia nielen pre detičky - Tarzánia. Ak Vás láka návšteva prírodných podzemných krás jaskýň, určite sa potešíte ich blízkej vzdialenosti. Približne 150 m od ubytovania je prírodné jazierko, ktoré Vás príjemne schladí počas horúcich letných dní. V zime môžete navštíviť lyžiarske stredisko Tále (necelý 1 km od ubytovania), stredisko Mýto pod Ďumbierom (6 km) alebo Lyžiarske stredisko Chopok - Juh (8 km). Neďaleko ubytovania (cca 5 min. pešou chôdzou)sa nachádzajú špičkové wellness centrá hotelov, ktoré ponúkajú dokonalý relax a služby po zimnej lyžovačke alebo letných túrach či iných športových aktivitách.

Ubytovať sa v Rekreačnom dome Tále môžete počas každého jedného dňa v roku, kedy našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v 2 komfortných apartmánoch (Milan I a Milan II). Maximálna kapacita ubytovania je prispôsobená pre 25 osôb, ktorí si ubytovanie môžu prenajať po samostatných apartmánoch aj ako celok pre väčšiu skupinku hostí. Môžete si tam vybrať ubytovanie z týchto variant:

- Apartmán Milan I má k dispozícii obývaciu miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným gaučovým sedením, ktoré slúži pre prespanie 2 hostí. Z tejto miestnosti sa dostanete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským sedením. Pokojný spánok si užijete v 3-lôžkovej spálni alebo v dvoch 2-lôžkových spálňach. Do niektorej zo spální sa dajú umiestniť 2 variabilné prístelky. Využívať môžete rovnako kúpeľňu na prízemí apartmánu so sprchovacím kútom a toaletou ako aj kúpeľňu na poschodí s modernou vaňou a toaletou.

- Apartmán Milan II je podobne riešený ako Milan I. Môžete v ňom využívať obývaciu miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí). Využívať môžete tiež plne vybavenú kuchyňu s jedálenským sedením, kúpeľňu so sprchovacím kútom (na prízemí) aj kúpeľňu s vaňou a toaletou (na poschodí). K dispozícii máte päť 2-lôžkových spální. Do ktorejkoľvek spálne sa dá umiestniť jedna z dvoch prísteliek.

Na upravenej záhrade rekreačného domu si oddýchnete v altánku i na terase s vonkajším posedením. Využívať tu môžete gril, kotlík a ohnisko. K úschove lyží a bicyklov Vám poslúži miestnosť v ubytovaní. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri Rekreačnom dome Tále.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa k nám zakaždým vrátite, aby ste tu prežili skvelú dovolenku v kruhu najbližších. Srdečne ste vítaní!