Pekný a luxusný zrub

Rozprávkový Zrub Tále sa nachádza na južnom svahu Chopku v Nízkych Tatrách, v známej rekreačnej lokalite Tále pri obci Bystrá, len pár desiatok metrov od 18 jamkového golfového ihriska Gray Bear.

V blízkom okolí zrubu s bohatými možnosťami turistiky, cykloturistiky, adrenalí­novými atrakciami a športoviskami si prídu na svoje všetci milovníci prírody, relaxu a aktívne strávenej dovolenky. Počas Vášho pobytu sa tu môžete rovnako venovať jazdeniu na koni, návštevám známych jaskýň a historických pamätihodností či príjemnému oddychovaniu na prírodnom kúpalisku a v okolitých wellness centrách hotelov. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky na prežitie neopakovateľnej lyžovačky a sánkovačky. Vychutnať si ich môžete na kvalitne upravených zjazdovkách v areáli blízkeho lyžiarskeho strediska Tále, v neďalekom Ski centre Mýto pod Ďumbierom či v známom lyžiarskom stredisku Chopok Juh - Srdiečko.

Celoročne Vám ponúkame luxusné ubytovanie v štýlovom drevenom kanadskom zrube s celkovou kapacitou pre 8 - 10 osôb. Na prízemí zrubu si môžete výborne oddýchnuť v kruhu rodiny či priateľov v priestrannej spoločenskej miestnosti s otvorenou galériou, krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami a rozťahovacou pohovkou (využiteľnou v prípade potreby ako prístelka pre 2 osoby). V plne zariadenej kuchyni (ktorá sa nachádza taktiež v tejto časti zrubu) si môžete pripravovať Vaše obľúbené domáce jedlá. V jej výbave nájdete keramickú varnú dosku, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu a jedálenské posedenie. Súčasťou prízemia objektu je ešte jedna 2-lôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, infra saunou a toaletou. Pri vstupe do zrubu sa nachádza samostatná toaleta (využiteľná napríklad pre návštevy).

Na poschodí zrubu si pokojne oddýchnite a načerpajte novú energiu do ďalších dní. Poslúžia Vám k tomu dve spálne, jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková s možnosťou pridania jednej prístelky formou vyťahovacieho lôžka. Hosťom ubytovaným v týchto spálňach je k dispozícii jedna spoločná priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou na chodbe. Samozrejmosťou ubytovania je aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Krásne upravený areál zrubu dotvára tečúci potôčik s priezračne čistou osviežujúcou vodou. Vaše jedinečné dovolenkové chvíľky môžete s rodinou, deťmi a priateľmi stráviť na terase zrubu s posedením, pri chutnej grilovačke alebo hraní rôznych spoločenských hier. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní a Vaše bicykle či lyže si pokojne uložte v pripravenom uzamykateľnom drevo-domčeku.

Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a očarí Vás nádherná okolitá príroda ako aj zrub samotný! Tešíme sa na Vašu návštevu!