Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Krpáčovo

(455 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Krpáčovo

Lyžiarske stredisko Krpáčovo

Krpáčovo

Lyžovačka pre každého. Čo zahŕňa tak široký pojem? Predovšetkým ide o lyžovačku za dobrú cenu, niekde, kde nestojíte v radoch na vleky a môžete si vybrať z viacerých náročností zjazdoviek. Toto všetko Vám ponúka aj menšie lyžiarske stredisko Krpáčovo na južnej strane Nízkych Tatier.

Kde ho nájdete? Ako sme už avizovali, nachádza sa na južnej strane Nízkych Tatier. Ide o obľúbenú rekreačnú oblasť a cesta Vám kúsok potrvá. Dostanete sa tu v smere od Brezna, pokračovať budete do Podbrezovej, kde odbočíte na obec Dolná Lehota. Odtiaľ nasleduje niekoľko kilometrov dlhá asfaltová cesta v lone panenskej prírody až do rekreačného strediska Krpáčovo.

Nájdete tu mnohé možnosti ubytovania ale predovšetkým to hlavné, malebné lyžiarske stredisko uprostred hlbokých lesov, takmer na kraji sveta. Merať cestu až sem sa rozhodne oplatí, nájdete tu čaro rozprávok. Zasnežené stromy, zima ako z pohľadníc a usmievaví ľudia, nič viac si priať nemôžete.

Stredisko je známe svojou rodinnou atmosférou. Napriek tomu, že tu nájdete len 3 vleky a celkovo 1,4 km zjazdoviek Vám to nepríde málo. V krásnom prostredí si budete užívať každučký jeden centimeter trate. Tie sú určené predovšetkým stredne náročným lyžiarom, tým je určená väčšia časť strediska. Svoj kúsok tu nájdu aj úplní začiatočníci, ktorým je určený modro značený nenáročný úsek trate s vlastným vlekom.

Najdlhšia zjazdovka strediska dosahuje 650 metrov, čo je pomerne dostatočná hodnota aj pre náročnejších lyžiarov. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 768 až 866 metrov nad morom. Nie je to práve najviac, no vďaka systému umelého zasnežovania si tu pohodlne zalyžujete od decembra až do marca.

Nájdete tu lyžiarsku škôlku pre najmenších, či bufet s príjemným občerstvením. Skrátka všetko čo potrebujete a v skvelej kvalite. Rodinná atmosféra len upevní dojem z dokonalej lyžovačky v Krpáčove.

Okolie praje aj výletníkom. Turisti zavítajú na Chopok, Ďumbier, do jaskyne Mŕtvych netopierov. Je toho naozaj dosť. V lete si na neďalekých Táloch môžete zahrať golf a spoznať jeho krásu na vlastnej koži.

Krpáčovo je obľúbenou rekreačnou oblasťou. Nájdete tu hotel, chatky s príjemnou atmosférou alebo si vyberiete ubytovanie v niektorej z blízkych dediniek. V nich nájdete moderné penzióny, celý rad privátovapartmánov, ktoré čakajú len na Vašu návštevu.

... zobraziť viac

Krásna chata v Nizkych Tatrách Krpáčovo

0,1 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
100m od chaty zasnezovana zjazdovka

Chata Majka

0,2 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Dolná Lehota, v rekre...
chata v obklopení lesa... skoro ako doma

Chata Slovakia 2

0,2 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
SKI areál len 600m, sauna aj vírivka!

Chata Krpáčovo

0,2 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Útulná chata so saunou!

Chata Krpáčovo

0,3 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Len 200 m od SKI a 300 m od jazera!

Krpáčovo Chata Slovakia č. 1

0,3 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Prázdniny v lese a pri jazere N Tatry

Chata Veverica

0,3 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Chata v lese, s krbom a detským ihriskom

Chata Krpáčovo

0,5 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Chata pri lese s krbom

Chata Krpáčovo

0,9 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Útulná chata blízko jazera!

Chata Brucháč

1,0 km od Lyžiarske stredisko Krpáčovo, Krpáčovo, v rekreačne...
Chata v príjemnom prostredí