Chata uprostred hôr v krásnom prostredí

Chata Krpáčovo 591 je situovaná v nádhernom horskom prostredí chatovej osady Krpáčovo, nachádzajúcej sa uprostred krásnej prírody Nízkych Tatier. Dokonalé súkromie, pokoj, dostatok turistických možností, rybolov a kúpanie vo vodnej nádrži Krpáčovo, či v zimnom období výborné podmienky pre lyžovanie. Toto všetko a omnoho viac môžete zažiť počas svojej dovolenky u nás, ak sa rozhodnete prijať naše pozvanie.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v pohodlne zariadenej samostatnej chate s celkovou kapacitou 8 osôb. V objekte sú hosťom k dispozícii dve spálne, trojlôžková a väčšia päťlôžková izba. Príjemne posedieť a relaxovať v kruhu priateľov a rodiny môžete v dvoch spoločenských miestnostiach s teplovzdušnými krbmi, vybavenými príjemným posedením a televízormi. Jedna z týchto spoločenských miestnosti je ladená v tradičnom slovenskom duchu a má vlastný vchod (nie je prepojená s chatou z vnútra, k dispozícii je len mimo zimnej sezóny). Na prípravu chutnej domácej stravy slúži v chate kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. K jej výbave patrí plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, hriankovač a kávovar. Samozrejmosťou chaty sú dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety.

Súčasťou chaty je priestranná slnečná terasa s možnosťou posedenia. Pri objekte nechýba ani altánok so záhradným posedením a vonkajším krbom, otvorené ohnisko a kotlík na varenie chutného gulášu. Parkovanie je možné priamo pri chate, v zimnom období odporúčame využívať snehové reťaze.