Útulná chata v lese-ideálna pre rodinky!

Chata Konica je situovaná v krásnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Tále, na južnej strane Chopku, v tesnej blízkosti Hotela Partizán s lanovým parkom. Vďaka svojej ideálnej polohe ponúka chata dokonalé súkromie na prežitie pokojnej dovolenky priamo v centre tejto rekreačnej oblasti.

Okolie ponúka nespočetné možnosti na trávenie voľného času. Určite to ocenia aktívni dovolenkári, ktorí sa môžu venovať turistike, cykloturistike, hre tenisu aj golfu. Navštíviť môžete i blízke jaskyne. Po náročnom dni dobre padne relax vo wellness centrách okolitých hotelov. Výborné jedlo si vychutnáte v miestnych reštauráciách s tradičnými domácimi špecialitami. Lyžovanie, bežkovanie či sánkovanie je možné v Lyžiarskom stredisku Tále, prípadne v okolitých strediskách ako sú Jasná - Chopok Juh, Ski centrum Mýto alebo Lyžiarske stredisko Krpáčovo.

Každý jeden deň v roku Vám ponúkame ubytovanie v Chate Konica s celkovou kapacitou pre maximálne 10 hostí. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s krbom i gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie dvoch hostí), ktorá je prepojená s kuchyňou. Rovnako tu využijete jednu 4-lôžkovú spálňu (s manželskou a poschodovou posteľou) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Prechod do horného poschodia je zabezpečený cez ďalšiu spoločenskú miestnosť s gaučovým sedením a televízorom (prístup je tiež možný z vonkajšej časti pozemku). K príprave jedál poslúži ďalšia kuchyňa s jedálenským posedením. Pokojný spánok si užijete v 4-lôžkovej spálni s dvomi manželskými posteľami a balkónom. Komfort dotvára kúpeľňa s vírivou vaňou a toaletou. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Nádherná príroda Nízkych Tatier ponúka širokú paletu možností na oddych i dobrodružstvo. Užívať si ju môžete z vonkajšieho posedenia na terase, pri príprave jedál na grile, ohnisku či v kotlíku. Využívať môžete dva horské bicykle či štyri tenisové rakety s košom loptičiek. Parkovacie miesto pre vozidlá sa nachádza do 20 m od chaty. Stačí Vám už len prijať naše srdečné pozvanie do Chaty Konica a prežiť príjemné chvíle odpočinku s Vašimi najbližšími. Tešíme sa na Vás!