Moderná kúria v Nízkych Tatrách!

V nádhernom horskom prostredí Nízkych Tatier, v rekreačnej oblasti Tále a zároveň v Bystrianskej doline, sa nachádza rozprávková Kúria na Táloch.

Tále ponúkajú zaujímavé možnosti na turistiku v Národnom parku Nízke Tatry, oddych na brehu Prírodného kúpaliska Tále, golfový zážitok v stredisku Gray Bear Tále a množstvo wellness procedúr v okolitých rezortoch. Počas denných výletov môžete navštíviť Bystriansku jaskyňu, previesť sa vláčikom na Čiernohronskej železničke či objaviť krásy Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline. Zimné športy si naplno užijete v blízkych lyžiarskych strediskách, ako napr. Ski Tále, Ski Centrum Mýto, Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Čertovica a mnoho ďalších.

Kúria na Táloch má pre Vás dvere celoročne otvorené. Ponúkame Vám ubytovanie s celkovou kapacitou 60 lôžok, v izbách penziónu a apartmánoch v tomto rozložení:
- deväť 2-lôžkových izieb, z toho jedna bezbariérová,
- dva 4-lôžkové apartmány, každý s dvomi priechodnými 2-lôžkovými spálňami a balkónom,
- jeden 6-lôžkový apartmán s dvomi 3-lôžkovými spálňami a balkónom,
- štyri 7-lôžkové apartmány, z toho dva bezbariérové, každý s 3-lôžkovou, 4-lôžkovou spálňou a balkónom.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Päť 2-lôžkových izieb a všetky apartmány sú zariadené manželskými posteľami. Každá izba aj apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V 6-lôžkovom apartmáne a všetkých 7-lôžkových apartmánoch sa navyše nachádza druhá kúpeľňa s vaňou a toaletou. Súčasťou každého apartmánu je aj vlastná obývacia miestnosť s posedením a kompletne zariadená kuchyňa. V prípade záujmu Vám pripravíme detskú postieľku. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Aby sme Vám počas pobytu zabezpečili maximálny komfort, v našej reštaurácii Vám pripravíme výdatné raňajky, obedy i večere. Detičky sa tu potešia hračkám v detskom kútiku a zaiste aj detskému ihrisku v areáli ubytovania. Navyše sa v penzióne nachádza spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami. V exteriéri si môžete oddýchnuť na terase, opekať a posedieť pri ohnisku, grilovať alebo hrať tenis na tenisovom kurte. Súčasťou penziónu je recepcia, lyžiareň so sušičmi lyžiarok, využiteľná aj na úschovu bicyklov. Autá zaparkujte priamo pri ubytovaní.

Kúria na Táloch je blízko k tým najkrajším miestam južnej strany Nízkych Tatier, tak neváhajte a príďte spoznať krásy tohto kraja. Tešíme sa na Vás!