V lese, pri potoku ako aj vodnej nádrži!

Chata Silvia sa nachádza uprostred nádherného smrekového lesa v Národnom parku Nízke Tatry, v chatovej osade Krpáčovo, v blízkosti šumiaceho potoka a rovnomennej vodnej nádrže. Počas Vášho pobytu si tu dosýta môžete vychutnávať príjemné prechádzky aj náročnejšiu turistiku po označených chodníkoch, ktoré Vás od chaty zavedú až na hrebeň Nízkych Tatier. Váš pobyt si tu môžete rovnako spríjemniť zbieraním húb, malín, čučoriedok a brusníc, kúpaním či športovaním, hraním golfu, rybolovom, splavovaním Hronu, jazdením na koni alebo návštevou jaskýň (Jaskyňa mŕtvych netopierov, Bystrianska jaskyňa). Za návštevu istotne stojí aj známa Čiernohronská úzkorozchodná železnička, ktorá premáva len počas letnej sezóny. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii svahy, vleky a služby v lyžiarskych strediskách Krpáčovo (len 150 metrov od chaty), Ski Tále, Chopok Juh alebo Ski Centrum Mýto.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v drevenej Chate Silvia s celkovou kapacitou 7 lôžok. Na prízemí tejto 2-podlažnej chaty sa nachádza technická miestnosť s možnosťou úschovy bicyklov či lyží, ako aj jedna spoločná toaleta. Na 1. poschodí je hosťom k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, posedením a balkónom, z ktorej je možné prejsť do plne zariadenej kuchyne. V jej výbave samozrejme nechýba plynový sporák, elektrický varič (dvojplatnička), chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a kompletný kuchynský riad. V tejto časti chaty sa nachádza aj spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kde je samozrejmosťou studená aj teplá voda. Chôdzou po schodoch sa dostanete do príjemného drevom voňajúceho podkrovia s dvomi nepriechodnými spálňami, jednou 3-lôžkovou a jednou 4-lôžkovou (s balkónom), ideálnymi na dokonalý oddych a načerpanie energie do ďalšieho skvelého dňa. V chate je zaistené elektrické vykurovanie v kombinácii s krbovými kachľami, pričom v spoločenskej miestnosti očakávajte dokonca príjemné podlahové kúrenie.

Výnimočný čas v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnávať vo vonkajšej časti pri chate s krytým posedením a krbom, s možnosťou opekania a grilovania Vašich obľúbených špecialít. Vaše detičky sa zatiaľ istotne dobre zabavia na pieskovisku alebo hojdačke. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené hneď pri chate, v zime však odporúčame použiť pre istotu aj snehové reťaze.

Ak hľadáte ubytovanie s dostatkom pokoja a súkromia, v tichom prostredí, avšak v blízkosti rôznych atrakcií, srdečne Vás k nám pozývame a na Vašu návštevu sa už teraz tešíme!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá