Chata v tichom, horskom prostredí

Chata Krpo Relax sa nachádza na južnej strane Nízkych Tatier, v tichom horskom prostredí pri malom potôčiku v známej rekreačnej oblasti Krpáčovo - Tále.

Chata ponúka ubytovanie pre 8 osôb v troch spálňach.
- štvorlôžková izba (manželská posteľ, 2x jednolôžko)
- dvojlôžková izba (2x jednolôžko)
- dvojlôžková izba - prechodná (2x jednolôžko)

V chate je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom, CD a DVD prehrávačom, rádiom a posedením. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa so sporákom, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou. Parkovať môžete priamo pri chate. V areáli objektu je postavený priestranný altánok s posedením s možnosťou opekania, grilovania a relaxu. Posedieť si môžete aj na terase so slnečníkom.

V rekreačnej oblasti Krpáčovo si prídete na svoje počas celého roka. Na jazere sa môžete kúpať, člnkovať a rybárčiť. Za návštevu stoji jaskyňa Mŕtvych netopierov, Čiernohorská železnička i golfové ihrisko. K tomu nespočetné možnosti turistiky, cykloturistiky, prechádzok a relaxu v panenskej prírode. Ak tu zavítate v zime, lyžiarske strediská Tále, Chopok - Srdiečko, Mýto pod Ďumbierom a Čertovica Vám ponúknu skvelú lyžovačku počas celej dovolenky.