Chata v lese v tichom prostredí Táľov

Chata Hydrometal sa nachádza na južnom svahu Nízkych Tatier v známej rekreačnej lokalite Tále. V jej blí­zkosti nájdete 18 jamkové golfové ihrisko GRAY BEAR, adrenalí­nový lanový park Tarzánia, minigolf, tenisové kurty, prí­rodné kúpalisko Tále aj lyžiarske stredisko SKI centrum Tále. Rekreačná oblasť Tále praje v lete najmä turistom a milovníkom prírody. V zime je tu dostatok snehu, čo vytvára vhodné podmienky na zjazdové i bežecké lyžovanie.

Chata má celkovú kapacitu 21 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii je 6 trojlôžkových izieb a možnosťou pridania troch prísteliek. Pohodu v chate si môžete užívať v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom a domácim kinom. Chutné jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so spotrebičmi a kompletným servisom na varenie a stolovanie. Na hygienické účely Vám poslúži kúpeľňa vybavená 2x sprchovacím kútom, 2x umývadlom a samostatná miestnosť s 2x toaletou a umývadlom. Chata je vykurovaná elektrickými konvektormi a krbom.

Vo voľnom čase si môžete posedieť na terase, opekať a variť guľáš pri ohníčku alebo si zahrať stolný tenis, futbal a volejbal. Parkovanie je možné pri chate, v zime sú potrebné snehové reťaze.

Chata je ideálna pre rodinné dovolenky v lone prírody, stretnutia kolektívov, guľáš párty, firemné akcie i lyžiarske pobyty. Veríme, že u nás strávite príjemnú dovolenku.