Ubytovanie vedľa kúpaliska pre 64 hostí!

*DVA SAMOSTATNÉ APARTMÁNY*TRI SAMOSTATNÉ CHATKY*VEĽKÁ SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ*OPLOTENÝ AREÁL*PRIESTRANNÁ LÚKA*ČOSKORO SÚKROMNÉ WELLNESS CENTRUM*

Chata Emmy je situovaná v rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina, len 7 kilometrov od mesta Skalica. Nachádza sa v uzavretom areáli, v pokojnom prostredí lesa a zároveň len 100 metrov od miestneho kúpaliska.

Chata vďaka svojej polohe ponúka skvelé možnosti na využitie voľného času. V blízkosti chaty je situované Kúpalisko Zlatnícka dolina (100 m), reštaurácia Skalická koliba (200 m), Tarzánia (400 m) vhodná pre všetky vekové kategórie ako aj zaujímavý salaš (500 m). V lesíku pri chate si užijete turistiku, hubárčenie, poľovačku a najmä cyklistiku na novovybudovanej cyklotrase. Rybárov zaujme najmä neďaleká vodná nádrž Mlýnky, kde si okrem rybárčenia môžete aj zaplávať. V historickom meste Skalica sa pokocháte architektúrou Rotundy sv. Juraja, miestnych hradieb a kostolov. Odporúčame Vám tu vyskúšať pravý skalický trdelník alebo si ho v pekárni vlastnoručne upiecť. Určite sa Vám oplatí navštíviť miestnych vinárov a ochutnať ich vínko. Golfisti si prídu na svoje na ihrisku Golf Resort Skalica.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou pre 44 osôb a troch chatkách (pre 6, 6 a 8 hostí). Väčšiu chatu tvoria dva 22-lôžkové apartmány, z ktorých každý má samostatný vchod a vlastný exteriérový priestor na trávenie voľných chvíľ. V prípade záujmu Vám väčšiu chatu pripravíme aj ako celok pre jednu veľkú partiu hostí.

Väčšia chata:
V každom apartmáne je pre hostí pripravená spoločenská miestnosť, ktorá je vhodná aj ako zasadačka s posedením a možnosťou zapožičania diaprojektoru (na vyžiadanie). Súčasťou tejto miestnosti je kachľová pec, televízor, rádio, CD prehrávač a stolové spoločenské hry. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa so skladom. V obidvoch apartmánoch sú situované zakaždým dve kúpeľne so sprchovacím kútom a viaceré samostatné toalety.

Pre Váš pokojný spánok sme v jednom apartmáne pripravili dve 2-lôžkové, dve 4-lôžkové a jednu 5-lôžkovú spálňu ako aj jednu rodinnú izbu s 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou.

V druhom apartmáne si oddýchnete v dvoch 2-lôžkových, dvoch 3-lôžkových a troch 4-lôžkových spálňach (v prípade záujmu Vám v jednej 3-lôžkovej spálni pripravíme na rozťahovacom gauči prístelku pre 2 osoby).

Súčasťou chaty je zrekonštruovaný sklep, v ktorom sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s kapacitou 44 miest na sedenie. Je vhodná na oslavy, svadby, rauty a školenia. K spoločenskej miestnosti patrí samostatná kuchyňa s kompletným vybavením a sociálne zaradenia.

Menšia chatka:
- radi Vás ubytujeme aj v dvoch 6-lôžkových samostatných chatkách, ktoré sú rovnako súčasťou areálu. V každej chatke sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, rozkladacím gaučom a kompletne zariadená kuchyňa. Na prípravu Vašich jedál využijete elektrickú dvojplatničku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu či chladničku s mrazničkou. Nájdete tu aj jednu 5-lôžkovú spálňu, jedno lôžko v obývacej miestnosti na rozťahovacom gauči, kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú toaletu s umývadlom a menšiu chodbu.

- vybrať si u nás môžete i ubytovanie v 8-lôžkovej chatke, kde sa nachádza obývacia miestnosť s krbom a kompletne zariadená kuchyňa. K príprave jedál využijete elektrickú dvojplatničku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu či chladničku s mrazničkou. Spánok zaisťujú dve 4-lôžkové spálne. Nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta s umývadlom a menšiu chodba.

Pred chatami sa nachádza priestranná udržiavaná lúka, ktorá ponúka priestor na rôzne športové hry a aktívnu zábavu. Váš voľný čas môžete tráviť aj posedením v altánku, grilovaním na grile a záhradnom krbe, varením kotlíkového gulášu na kotline alebo opekaním na ohnisku. Tí najmenší sa potešia detskému ihrisku s hojdačkou, preliezkou, šmýkačkou a rôznymi detskými hračkami. Dostatočný a veľký priestor zabezpečuje maximálne súkromie pre obe skupiny hostí. K dispozícii máme dve detské postieľky. V prípade neobsadenia všetkých lôžok na vybranej izbe si účtujeme doplatok 25 EUR za izbu. Autá si zaparkujete priamo pri chate.

Ak Vás naše chaty zaujali, radi Vás u nás privítame. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov