Útulná chatka s krbom blízko priehrady

Chata Emma je situovaná v atraktívnom a zároveň pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Mlýnky, nachádzajúcej sa na rozhraní Slovenska a Moravy, v obklopení krásnej prírody Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Táto oblasť bola v minulosti preslávená pestovaním viniča, z čoho dnes zostalo v okolí len pár usadlíkov.

Chata je umiestnená približne 400 metrov od priehrady Mlýnky. V letných mesiacoch si tu preto môžete vychutnávať kúpanie či rybolov. V blízkom lese sa môžete venovať aj hľadaniu hríbov a liečivých rastlín. Samotné Mlýnky sú vyhľadávanou oblasťou pre dovolenkárov, na svoje si tu preto prídu aj milovníci príjemných prechádzok krásnym okolím. Blízko to budete mať aj do centra mesta Skalica, vzdialeného vzdušne len 2 kilometre (autom 4 kilometre).

V našej Chate Emma nájdete celoročne maximálnu pohodu a kľud. Nachádza sa na veľkom pozemku s rozlohou 4000 m2, preto je tu dostatok miesta aj pre šantenie Vašich ratolestí. Chata tak predstavuje celoročne veľmi obľúbené miesto pre rodiny s deťmi a menšie partie priateľov a známych.

Chata je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie maximálne 10 osôb. Na jej prízemí je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, TV so satelitným príjmom, pohodlným gaučovým posedením a spoločenskými hrami. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň plne vybavená kuchynka s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastných jedál. Využívať tu môžete aj jedálenskú časť s lavicovým posedením. Na prízemí je umiestnená taktiež 2-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie chaty s dvomi spálňami. V jednej spálni sú tri lôžka, v druhej je pre Vás pripravených 5 lôžok.

Váš voľný čas počas dovolenky môžete tráviť aj opekaním, grilovaním či varením kotlíkového gulášu. Príjemné posedenie Vám poskytne záhradný altánok, ale aj posedenie u otvoreného ohniska. Nechýba tu ani záhradná hojdačka. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.