Súčasťou objektu je lanový park TARZÁNIA

Rekreačné zariadenie Amor nájdete v tichom prostredí na úpätí Bielych Karpát. Okolitá krásna príroda ponúka dostatok možností na odpočinok, turistiku či cykloturistiku.

Vítaní sú u nás nie len jednotlivci a rodiny s deťmi ale aj školy v prírode, tábory a sústredenia pre športovcov. Dopriať perfektný zážitok a patričnú dávku adrenalínu si môžete v lanovom parku TARZÁNIA, ktorý sa rozprestiera v korunách stromov okolo celého nášho rekreačného zariadenia. Jeho súčasťou je taktiež trasa pre najmenších Tarzančekov, pre ktorých máme taktiež pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkou a trampolínou.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách, nachádzajúcich sa v dvoch samostatných budovách - Penzióne a Ubytovni. Izby umiestnené v prvej budove majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, izby v druhej budove majú sčasti svoju kúpeľňu s toaletou a sčasti v nich nájdete sprchový kút s umývadlom, pričom toalety sú spoločné na chodbách ubytovne. Všetky izby však disponujú dostatkom úložného miesta a v niektorých z nich môžete využívať balkón.

Pre príjemné posedenie hostí slúžia v oboch budovách rekreačného zariadenia spoločenské miestnosti s krbom, televízorom a spoločenskými hrami. Stravovanie majú naši hostia zabezpečené v reštaurácii s jedálňou, kde pre Vás pripravujeme chutnú domácu stravu. Počas letných mesiacov sú u nás veľmi obľúbené posedenia pri hudbe a grilovaných špecialitách na terase alebo záhradnom altánku.

Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.