Útulná chalupa pri potoku v tichej zóne

Chalupa pri potoku je situovaná v prekrásnom prostredí Turčianskej kotliny, v pokojnej časti obce Valča, len 3 km od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska Dolina. Okrem ôsmych výborne upravených zjazdoviek tohto strediska môžete zažiť skvelú lyžovačku aj vo vzdialenejšom stredisku Winter Park Martinky.

Počas leta sa budete môcť vydať niektorou z dobre značených turistických či cykloturistických trás do tunajšej prekrásnej prírody. Tu si prídu na svoje predovšetkým hubári a milovníci rybolovu. Zaujímavým tipom na výlet je bezpochyby návšteva Múzea slovenskej dediny spojená s výstupom k niektorej zo zrúcanín neďalekých hradov. Po takomto výlete je možné sa dokonale zrelaxovať v bazénoch Spa & Aquaparku v Turčianskych Tepliciach alebo kúpaliskách Drienok či Vieska.

Chalupa pri potoku Vám celoročne ponúka príjemné ubytovanie až pre 12 osôb. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, páriky ale i skupinky turistov a priateľov.

Hosťom sú k dispozícii dve 2-lôžkové a jedna 5-lôžková spálňa, pričom pri každej z izieb je možnosť pridania jednej prístelky. Na prípravu obľúbených domácich jedál je tu k dispozícii plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, plynovou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. Pohodu a relax v kruhu rodiny, či priateľov si môžu hostia dopriať v spoločenskej miestnosti s televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a detským kútikom s hračkami. Súčasťou chalupy je aj samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou a toaletou.

V letnom období si naši hostia môžu odpočinúť v altánku s ohniskom, kde je možné pripraviť si rôzne špeciality. K tomu Vám radi zapožičiame gril a kotlík na guľáš. Kým budú rodičia variť či opekať, deti sa môžu vyšantiť na trampolíne, hojdačkách a šmýkačke. Vaše autá si môžete zaparkovať hneď pri chalupe.

Chalupa pri potoku je vďaka svojej polohe výborným východiskovým bodom pre spoznávanie regiónu Turiec. Čakajú tu na Vás skvelé podmienky v lete i v zime. Príďte si vychutnať dokonalý relax pri potoku Valčianka s výhľadom na Veľkú a Malú Fatru aj Vy!