Zrub v Ski stredisku Valčianska dolina

Zrub nad priehradou sa nachádza vo Valčianskej doline, v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowland, na úpätí pohoria Malá Fatra. Obec Valča patrí do okresu Martin v Žilinskom kraji.

Valčianska dolina Vám ponúkne množstvo turistických cieľov, za ktorými sa môžete vydať pešo i na bicykli, zaujímavosťou je značená cyklotrasa Tanková cesta. Navštívte Múzeum slovenskej dediny v Martine, alebo sa vyberte do kúpeľného mesta Turčianske Teplice, kde nájdete i termálny aquapark. Ak Vás baví história navštívte zrúcaninu Znievskeho hradu, Kuneradský zámok či Blatnický hrad. Ak Vás leto láka skôr k vode ako na hory, užijete si napríklad kúpaliská Sunny Martin, Vrútky alebo Drienok. Samozrejme hlavnou sezónou je tu sezóna zimná, kedy si na svoje prídu milovníci všetkých zimných športov. Priamo z chaty môžete vyraziť na lyžiach, zjazdovky Snowland Valčianska dolina sú vzdialené menej ako 200 metrov. V okruhu do 10 km sa nachádzajú tiež lyžiarske strediská Martinské hole a Rajecká Lesná.

Počas celého roka je Vám k dispozícii novopostavený štýlový zrub s kapacitou pre 8 hostí. Nielenže je zrub ideálny pre vyznávačov zimných športov, ale na svoje si tu prídu i turisti, ktorých očarí okolitá príroda.

Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť, ktorá spolu s kuchyňou tvorí jeden veľký otvorený priestor. Vo voľnom čase si tu pozriete televízor so satelitným príjmom, k dispozícii je i DVD prehrávač a rádio. Pre Vaše pohodlie je tu umiestnená pohodlná sedacia súprava, na sedenie využijete tiež jedálenský stôl. Jedlá podľa vlastnej chuti si pripravíte v kompletne vybavenej kuchyni, kde využijete sporák s keramickou varnou doskou a rúrou, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou a rýchlovarnú kanvicu.

Poschodie je vyhradené pre odpočinok. Poslúžia Vám štyri 2-lôžkové spálne, dve so samostatnými lôžkami a dve s manželskými posteľami a balkónom. Pre najmenších Vám poskytneme detskú postieľku, ktorú je možné premiestniť podľa potreby. Jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou sa nachádza na prízemí. Sprchovací kút je vybavený masážnymi tryskami a slúži zároveň ako sauna. Ďalšia kúpeľňa je umiestnená v suteréne, zrelaxujete sa tu vo vírivej vani, toaleta je samostatná.

Športovci ocenia tiež menšiu posilňovňu v suteréne, ktorý Vám poslúži tiež ako úschovňa bicyklov a lyží. Keď Vám to počasie dovolí, posedíte si na terase a určite si radi uvaríte dobrú večeru v kotlíku. Parkovanie pre 5 áut je možné priamo pri objekte, k zrubu vedie asfaltová cesta a tak je dostupný počas celého roka, vo výnimočných prípadoch Vás o potrebe snežných reťazí budeme informovať vopred.

Doprajte si dovolenku v moderne zariadenom zrube priamo pri zjazdovke. Tešíme sa na Vašu návštevu v Zrube nad priehradou.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá